KŪNO MASAŽAI

Klasikinis viso kūno masažas (1 val.)

Masažas yra vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Ir nieko nėra geresnio, kaip po sunkios ir varginančios darbo dienos atsipalaiduoti ir atgaivinti savo kūną masažo procedūromis.

Viso kūno masažas pašalins įtampą ir stresą, atslūgs nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduos raumenys. Tai efektyvus masažas, kuris padeda ištrūkti iš kasdieninės rutinos, teigiamai veikia vidinę organizmo būseną,  pagerina nuotaiką bei gražina energiją.

 

Nugaros masažas (40 min.)

Šiandien žmonės vargina savo nugarą sedėdami ta pačia kūno padėtimi ilgą darbo dieną, per mažai sportuoja, todėl vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba. Holistinis nugaros ir pečių juostos masažas leis pašalinti raumenų nuovargį, sąstingį, nuramins ir harmonizuos, atpalaiduos nuo streso ar tam tikrų ilgalaikių neigiamų emocijų sustingusius raumenis, leis pagerinti kraujo apytaką, audinių mitybą, bendrą organizmo būklę .


Segmentinis stuburo masažas (30 min.)

Egzistuoja refleksiniai ryšiai tarp vidaus organų ir odos, žmogaus kūnas yra nedaloma visuma, todėl masažo metu stimuliuojami taškai, reguliuoja ir organų veiklą. Šie ryšiai susidaro dėl to, kad iš vieno ir to paties nugaros smegenų segmento išėjusios nervų šaknelės suskyla į daugelį nervų. Vieni jų įnervuoja vidaus organus, kiti – odą, raumenis, antkaulį. Todėl patologiškai pakitus kuriam nors organui dažnai atsiranda skausmingi plotai odoje, raumenų įtempimas. Segmentinio masažo metu stimuoliujami taškai ir skausmą keliančios vietos, pašalinama susikaupusi įtampa raumenyse ir odoje, suaktyvinama bendra organų veikla.


Galvos raminantis masažas (20 min.)

Puikus pasirinkimas žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems nuolatinę įtampą. Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir stimuliuoja galvoje esančius nervus. Jis atpalaiduoja, skatina kraujotaką, stimuliuoja galvos odą. Sakoma, kad reguliariai atliekamas,  sustiprina plaukų šaknis, skatina plaukų augimą ir netgi padeda išvengti plikimo! Masažo metu išmasažuojamas nugarinis kaklo paviršius, pakaušis, plaukuotoji galvos dalis, kakta, smilkiniai.

Kojų masažas (30 min.)

Tai puiki proga pailsinti ir atgaivinti kojas po sunkios darbo dienos, bet ir visą kūną. Masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kurių stimuliacijos pagalba skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai. Kojų masažas sustiprins Jūsų kaulus, paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda, čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, masažas atliekamas naudojant natūralius aliejus arba drėkinamuosius kremus.

Pėdų taškinis masažas (20 min.)

Tai labai efektyvi, universali ir visiškai nekenksminga diagnostikos ir gydymo sistema, veikianti pėdų aktyviausias zonas ir taškus. Šis masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų,  kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins  Jūsų kaulus,  paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda,čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, masažas atliekamas naudojant natūralius aliejus.


"Gomming" masažas kūnui (50 min.)

Šis masažas gerina žmogaus savijautą, pašalina nuovargį ir įtampą, suteikia žvalumo, lengvumo pojūtį, sukuria teigiamą energetinį lauką. Šis masažas maitina odą ir išvalo toksinus, taikomas peršalimo ligų, uždegimo ir skausmo šalinimui ir kaip anticeliulitinė priemonė.

Kūno modeliavimo procedūra Ice and Fire (50 min.)

Tai išskirtinė procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema, naudojant šilumos ir šalčio įvyniojimus. Procedūros metu vyksta dviejų įvyniojimų derinimas: liekninamasis įvyniojimas (celiulito pažeistoms kūno vietos, vidinėms šlaunų pusėms, sėdmenims, pilvui) ir stangrinamasis įvyniojimas (vidinėms rankų pusėms, sėdmenims, pilvui). Šios liekninamosios ir modeliuojančios procedūros esmė - tai veikliosios medžiagos ir specifiniai judesiai. Tai išskirtinis efektyvus ir neskausmingas masažas, kurio akivaizdžius rezultatus pastebėsite jau po pirmosios procedūros. Kūnas atrodo atjaunėjęs, įgauna geresnes formas. Liekninamoji ir modeliuojamoji procedūra - tai ne tik puikūs rezultatai, bet ir nuostabūs pojūčiai.

Masažas su Šilko juostomis "Paslaptingoji Turkija" (45 min.)


Pasiekite Tolimųjų Rytų pasaulį - leiskitės į kelionę Šilko keliu. Paslaptingoji Turkija: šafrano įvyniojimas ir masažas šilko juostomis. Apsilankę šioje paslaptingoje - magiškoje kelionėje, jausitės atjaunėję, išsilaisvinę ir pailsėję, tai akimirkos, skirtos tik Jums. Aksominės odos pojūtis ilgai primins malonius potyrius ir kvies sugrįžti dar kartą.

"Stratosottile" Kūno šveitimo procedūra (50 min.)

Kūno šveitimas, tai maloni viso kūno procedūra, kurios metu puikiai išvaloma oda, pagreitinamas jos atsinaujinimas, didinamas elastingumas.

Jau pirmąjį kartą panaudojus „Strato Sottile“ valiklį, galima pajusti, kaip jo šveičiamasis poveikis puikiais dera ir papildo šveitiklio sudėtyje esančiių daugybės neorganinių jūros vandens mikroelementų stimuliuojantį masažą. Šveitiklio pagrindinės savybės suaktyvina odos maitinimo funkcijas, mažina edemas, taip pat tonizuoja ir lieknina. Jūros dalelytės stimuliuoja odą, aktyvindamos bendrąjį maitinimo procesą visame odos paviršiuje ir  akivaizdžiai ją sustangrindamos.KŪNĄ FORMUOJANČIOS PROCEDŪROS


LIPOSAŽO MASAŽAS (30 min.)


Celiulito pažeista oda nėra tik kosmetinis defektas. Celiulitas atsiranda, kai poodiniame sluoksnyje sutrinka medžiagų apykaita, susilpnėja natūraliai organizmą valanti limfos sistema, audiniuose kaupiasi lipidai ir skysčiai. Viena svarbiausių priežasčių, dėl kurios oda virsta „apelsino žieve", yra moteriškų hormonų kiekio svyravimai. Brendimas, nėštumas ir menopauzė yra trys didžiausi išbandymai moters sveikatai. Jų metu organizmas linkęs kaupti riebalus. Be to, hormonų svyravimai moters organizme vyksta ir kas mėnesį, per menstruacijų ciklą. Odos pakitimus gali lemti ir genetinis faktorius. Norinčioms atsikratyti celiulito ypač svarbu detoksikuoti organizmą. Toksinų kiekis organizme priklauso nuo amžiaus, sveikatos būklės, vartojamų vaistų, streso, neracionalios mitybos, rūkymo ir alkoholio, nepakankamo fizinio aktyvumo. Kartais toksinus kauptis skatina pernelyg greitas svorio kritimas laikantis dietos. Toksinai kaupiasi puriame riebaliniame audinyje. Jie susilpina jungiamąjį audinį, sulaiko skystį tarp ląstelių, slopina limfinės sistemos veiklą. Limfos nutekėjimas taip pat gali būti sulėtėjęs dėl ankštų apatinių rūbų ar kelnių, kojinių. Celiulitą šalinti reikia kompleksiškai: naikinti ir celiulito priežastis, ir pasekmes. Pasaulyje labai populiarus liekninamas masažas - liposažas atliekamas rankomis, tačiau jo poveikis prilygsta tokiai procedūrai kaip liposakcija (riebalų nusiurbimas). Siekdamas kiek įmanoma greitesnio ir saugesnio kūno lieknėjimo liposažą sukūrė žymus masažo terapijos ugdytojas ir praktikas Charles W. Wiltsie (JAV). Liposažas yra natūralus, neinvazinis, neagresyvus ir ne toks skausmingas, kaip riebalų nusiurbimas. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią kūno sandarą, celiulito išsivystymo laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus. Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiam limfiniam skysčiui (limfoedemai) šalinti. Limfoedema daro odą nelygią arba sudribusią, didina celiulitą ir dažnai moteriai, besirūpinančiai savo išvaizda, kelia nemažai rūpesčių. Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą.

STRETCH modeliuojamasis masažas (30 - 50 min.)

STRETCH masažas yra labai vertinama stipri termogeninė terapija, kadangi ji reaktyvuoja odos funkcijas, skatindama metabolizmo procesų greitėjimą, prisotinimą deguonimi, aprūpinimą maistinėmis medžiagomis ir detoksikaciją (visi šie veiksmai aktyviai dalyvauja odos atnaujinimo procese).

Pagrindinis STRETCH masažo poveikis estetikos srityje yra:
- Odos tropizmo didėjimas, vykstant pagreitintam odos raginio sluoksnio ląstelių keitimuisi;
- Labai intensyvus termogeninis poveikis su hiperemija (kraujo priplūdimu) į konkrečią kūno dalį ar organą dėl kūno skysčių takumo, ląstelių metabolizmo paspartinimas;
- Odos sluoksnių atpalaidavimas, odos sistemos mobilumo ir elastingumo didinimas, kas leidžia pašalinti susikaupusius skysčius ir adhezijas (sąaugas);
- Kūno odos modeliavimas;
- Spaudžiamieji veiksmai masažo metu garantuoja deguonies ir maistinių medžiagų perdavimą iš kraujagyslių;
- Kraujagyslių atpalaidavimas sumažina hidrostatinį slėgį, taip pat pabrinkimus visame odos paviršiuje;
- Limfos sistemos stimuliavimas įgalina limfos reabsorbciją ir odos detoksikaciją;
- Antistresinio, tonizuojančio poveikio dėka stimuliuojamas raumenų tonusas ir susitraukiamumas.

Krūtinės stangrinimo procedūra "Christalli" (50 min.)

Daili krūtinė - moters puošmena. Kad galėtumėte didžiuotis jos groži, rūpinkitės ja kasdien. Krūtų stangrumas ir patraukli forma priklauso nuo krūtinę laikančių raumenų būklės ir jungiamojo audinio stiprumo. Kuo krūtinės oda labiau prižiūrėta, o raumenys - stipresni, tuo jos forma yra gražesnė. Krūtinės oda yra gerokai švelnesnė net už veido odą, todėl ja rūpintis reikia kasdien.
Daili krūtinė ir jos stangrumas priklauso nuo 4 svarbių aspektų:
• krūtinės ląstos raumenis lavinantys pratimai,
• įvairios vandens procedūros,
• masažas,
• kosmetinės priemonės.
Švelnus krūtinės masažas aktyvina jos audinių kraujotaką, gerina odos mitybą. Krūtų standumą ir patrauklią formą lemia jas gaubiančios odos, jungiamųjų audinių ir krūtinės ląstos raumenų būklė. Pagrindinės odos stangrumo ir krūtinės formos praradimo priežastys yra didėjantis vandens praradimas ir elastinių struktūrų mažėjimas metams bėgant. Raumeninių skaidulų silpnėjimas ir hormoninis stresas, riebalinių liaukų ir audinių veiklos sutrikimas, metaboliniai ir kiti agresyvūs procesai, laisvieji radikalai ir gravitacinis spaudimas – visa tai žaloja mūsų krūtinės grožį. Krūtinės patrauklumui išlaikyti labai svarbu ne tik krūtinės ląstos raumenis lavinantys pratimai, vandens procedūros, masažas, bet ir tinkamai parinktos kosmetikos priemonės. „Farmogal“ bendrovė, krūtinės priežiūrai yra sukūrusiypač plačią produktų liniją „Cristhalli“, skirtą ypatingai krūtinės priežiūrai.

Kūno šveitimo procedūra "Stratosottile" (60 min.)


Kūno šveitimas - tai maloni viso kūno procedūra, kurios metu puikiai išvaloma oda, pagreitinamas jos atsinaujinimas, didinamas elastingumas.

Jau pirmąjį kartą panaudojus „StratoSottile“ valiklį, galima pajusti, kaip jo šveičiamasis poveikis puikiais dera ir papildo šveitiklio sudėtyje esančiių daugybės neorganinių jūros vandens mikroelemntų stimuliuojantį masažą. Šveitiklio pagrindinės savybės suaktyvina odos maitinimo funkcijas, mažina edemas, taip pat tonizuoja ir lieknina. Jūros dalelytės stimuliuoja odą, aktyvindamos bendrąjį maitinimo procesą visame odos paviršiuje ir  akivaizdžiai ją sustangrindamos.


Kūno šveitimas "Peeling mask" (45 min.)

Viso kūno šveitimas valo ir atgaivina suragėjusią odą, padeda pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus. Kūno šveitimas ir masažas "Peling mask" pasižymi bendru keratolitiniu poveikiu, kuris gerina odos tekstūrą ir grąžina odai švelnumą ir skaistumą, sumažina raginį odos sluoksnį ir skatina jos normalizavimosi procesą.

Kūno modeliavimo procedūra įvyniojimu "Ice and Fire" (50 min.)

Tai išskirtinė procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema, naudojant celo gelio įvyniojimus. Procedūros metu vyksta dviejų įvyniojimų derinimas: liekninamasis įvyniojimas (celiulito pažeistoms kūno vietoms, vidinėms šlaunų pusėms, sėdmenims, pilvui) ir stangrinamasis įvyniojimas (vidinėms rankų pusėms, sėdmenims, pilvui). Šios liekninamosios ir modeliuojančios procedūros esmė - tai veikliosios medžiagos ir specifiniai judesiai. Tai išskirtinis efektyvus ir neskausmingas masažas, kurio akivaizdžius rezultatus pastebėsite jau po pirmosios procedūros. Kūnas atrodo atjaunėjęs, įgauna geresnes formas. Liekninamoji ir stangrinamoji procedūra - tai ne tik puikūs rezultatai, bet ir nuostabūs pojūčiai.

Limfodrenažinis manualinis kūno masažas (45 min.)

Švelnus, raminantis viso kūno masažas, kurio metu pasitelkiami labai lėti, ilgi ir gilūs judesiai nuo centro link periferijos limfos tekėjimo kryptimi ne tik puikiai atpalaiduoja, bet ir teigiamai veikia viso organizmo vidinę būseną. Limfodrenažinis masažas padeda surinkti susikaupusius skysčius, pašalinti toksinus, taip pat skatina limfos tėkmę ir taip padidina organizmo tonusą. Jo metu itin efektyviai dailinamos kūno linijos, mažinamas celiulitas, jis skatina gijimo procesus, odos atsinaujinimą, malšina raumenų skausmus, mažina kojų sunkumą, padeda pagyti esant sportinėms traumoms.

 

Kūno dėmių šalinimas Deimantine Dermabrazija (60 min.)

Dermabrazija - jauninamoji, gražinamoji, koreguojanti procedūra. Procedūros metu yra pašalinamos mirusios, suragėjusios ląstelės, o tai įtakoja gerą deguonies ir kosmetinių produktų įsisavinimą į gilesnius odos sluoksnius.
Dermabrazijos proceso eigoje stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba, kurie yra kritiškai svarbūs norint išlaikyti jaunatvišką odą, pristabdyti jos senėjimą.

Deimantinė dermabrazija yra greita ir beveik beskausmė procedūra. Jos dėka galima maksimaliai pagerinti net pačias sudėtingiausias odos būkles arba atjauninti ir palaikyti odos sveikatą. Procedūros užtrunka mažiau nei valandą, dėl to jos labai patogios daug dirbantiems pacientams.

Skirta:

-   Užkirsti kelią odos senėjimui

-   Vystančiai odai prižiūrėti

-   Pigmentacijai

-   Senatvinės pigmentinės dėmės

-   Post – acne (dėmės, randai, nelygus odos paviršius po aknės (spuogų)

-   Išsiplėtusioms poroms

-   Riebiai / probleminei / į spuogus linkusiai odai

-   Fotosenėjimui – odai, sušiurkštėjusiai dėl saulės spindulių poveikio

-   Blyškiai, negyvybingai odai prižiūrėti

-   “Keratozei” – šiurkščiai, storai, suragėjusiai, pilkai odai

-   Kolageno gamybai stimuliuoti

-   Bendram odos tonusui, tekstūrai pagerinti

-    Profilaktiniam odos atnaujinimui, jauninimui

Procedūra neturi amžiaus apribojimų. Odos būklės pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros. Pagerėja odos spalva, odos paviršius tampa lygesnis, oda atrodo pailsėjusi ir pagerėjusi. Kad sutvirtintumėte gautą efektą, rekomenduojama atlikti procedūrų kursą. Kursą sudaro 2 – 6 seansų su 7 – 14 dienų (individualiai) intervalu. Kad palaikytumėte odos grožį, procedūrą rekomenduojama atlikti 1 kartą per 2-4 mėnesius.

 

Dermabrazijos efektai:

-  labai smulkūs abraziviniai kristalai šalina paviršinį odos sluoksnį.

-  stimuliuoja odos regeneraciją, naujų ląstelių atsistatymą.

-  odos poros susitraukia, tampa elastingesnės.

-  padidėja odos stangrumas.

-  mažinamas smulkių raukšlių gylis.

-  aktyvūs ingridientai lengviau prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatina naujos sveikos odos gamybą.

 

 

 

VEIDO PROCEDŪROS

DEIMANTINĖ DERMABRAZIJA (45 min.)

Jos metu veido oda valoma šlifuojant deimantais, o vakuumas susiurbia negyvas nušlifuotas epidermio ląsteles. Oda ima lengviau kvėpuoti ir geriau pasisavina kosmetikos priemones. Procedūra yra neskausminga, saugi ir veiksminga.
* Pašalina negyvas odos ląsteles, todėl oda lengviau kvėpuoja, geriau pasisavina kosmetikos priemones. Deimantinė dermabrazija:
* Gerina kraujotaką bei limfotaką
* Mažina raukšles, švelnina randelius, dėmes, lygina odą
* Valo veido odą, vakuumu išsiurbiant nešvarumus
* Sumažina porų gyli, todėl jos mažiau teršiasi
* Mažina celiulitą, strijas
* Spartina kolageno, elastino gamybą. Veiksmingumas pastebimas jau po pirmos procedūros. Procedūros metu deimantiniai antgaliai parenkami individualiai pagal odos tipą. Ši procedūra yra visiškai neskausminga. Po procedūros galimas odos paraudimas, kuris po kelių valandų pranyksta.
Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama naudoti makiažo, degintis saulėje, eiti į soliariumą, baseiną, pirtį. Kitą dieną galima grįžti prie įprastinės odos priežiūros. Geresniems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 5 kartų kursas kas 7 dienas. Vėliau palaikymui procedūra kartojama kas mėnesį. Deimantinė mikrodermabrazija – tai viena iš neinvazinių kosmetinių procedūrų lyderių!

 

Veido valymas Rūgštiniu Pilingu (50 min.)

Labai veiksminga veido odos valymo procedūra, skatinanti odos regeneraciją ir neleidžianti užsikimšti jos riebalinių liaukų latakams bei susidaryti inkštirams. Procedūra efektyviai pagerina odos struktūrą, skatinama kolageno ir elastino sintezė, mažėja  spuogeliai. Procedūra tinkama daugumai odos tipų, tiek vyrų, tiek moterų veido odai ir padeda išspręsti įvairias jos problemas.

Veido valymo procedūra atliekama naudojant kokybiškas profesionalios lietuviškos kosmetikos “O.D.A.-Optium Derma Aciditate” priemones su pieno ir glikolio rūgštimis bei Italijos kompanijos "Aestetic Project" pylingus.


Gydymo kursas

Procedūrų skaičius priklauso nuo veido odos užterštumo ir problemos. Procedūra gali būti atliekama kaip vienkartinė terapija, tačiau, norint gauti maksimalų poveikį, rekomenduojama atlikti procedūrų ciklą. Minimalus gydymo kursas – 5-6 procedūros, maksimalus – 10-15 procedūrų. Tarp procedūrų privaloma 7-10 dienų pertrauka.


Po procedūros negalima

 • Pora dienų eiti į sauną, į pirtį;
 • 7 dienas vengti soliariumo, ilgalaikio deginimosi saulėje (gali atsirasti pigmentinės dėmės);
 • Pirmas dienas po procedūros riboti dekoratyvinės kosmetikos naudojimą;
 • Nenaudoti nepatikrintų ir iki šiol niekada nenaudotų kosmetinių priemonių;
 • 7 dienas naudoti kremus su SPF25 apsauga.

Procedūra tinkama daugumai odos tipų ir padeda išspręsti įvairias jos problemas:

• efektyviai pagerina odos struktūrą (išsivalo poros (kamedonai ir miliumai), oda tampa lygesnė, elastingesnė, pastangrėja, atjaunėja, paskaistėja, labiau švyti);

• yra veiksminga priemonė jaunatvinių spuogų formoms gydyti ir po spuogų likusių randelių naikinimui;

• koreguoja įvairius odos trūkumus: netolygią pigmentaciją, išbėrimus, kitus odos pakenkimus;•sumažina smulkias raukšleles;

• stimuliuoja kolageno elastino sintezę. Procedūra gali būti naudojama kaip vienkartinė terapija, tačiau norint gauti maksimalų poveikį, rekomenduojama atlikti procedūrų ciklą.

Atvejai, kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą:

 • - Oda, linkusi į bėrimus, inkštirus, kamedonus,
 • - Pigmentinės dėmės,
 • - Riebi, porėta oda,
 • - Sausa, jautri oda,
 • - Šiurkšti, su nusilpusiu imunitetu oda,
 • - Senstanti oda,
 • - Dehidratuota oda,
 • - Norint pagerint kitų aktyvių medžiagų, serumų įvedimui į gilesnius odos sluoksnius.

Atvejai, kada nerekomenduojama atlikti šią procedūrą:

 1. - Onkologiniai (vėžiniai) susirgimai procedūros atlikimo metu.
 2. - Sunkūs nekompensuoti vidaus organų susirgimai, nekontroliuojamas diabetas.
 3. - Imuninės sistemos nusilpimas dėl AIDS, ŽIV arba vaistų, slopinančių imuninę sistemą (imunosupresantų), vartojimas.
 4. - Kraujo krešumo sutrikimai (padidinto kraujavimo rizika dėl koaguliopatijų), kraujo krešumą mažinančių vaistų (antikoaguliantū) vartojimas.
 5. - Alergija glikolio rūgščiai ar kitoms AHA rūgštims.
 6. - Herpes viruso sukelta ar kitos kilmės infekcija bei odos vientisumo pažeidimas (egzema, psoriarizė ir kt.) gydymo srityje.
 7. - Keliodiniai (išvešėję) randai, priešvėžinės odos būklės ar neaiškios kilmės pigmentiniai dariniai gydymo srityje.
 8. - Anksčiau nei prieš savaitę darytos procedūros: elektrolizė, plaukų šalinimas lazeriu, vašku, kremu; plaukų dažymas, cheminis sušukavimas.
 9. - Retinoidų grupės preparatų (pvz. "Recutane") vartojimas (būtina nutraukti likus 7 dienoms iki procedūros).

gggg

Veido stangrinamoji "Lifting" arba priešraukšlinė "Anti-Ageing "procedūra (55 min.)


Veidas – tai mūsų veidrodis pasauliui. Mes Jums siūlome įvairias procedūras, kurių metu kiekvienas ras raktą į savo odos problemos sprendimą, padės jai išsaugoti natūralų grožį ir nutolins laiko paliekamus pėdsakus veide. Novatoriški „Farmogal“ priemonių kūrėjai yra profesionalios kosmetikos autoriai, kurių dėka, mes galime turėti gražų veidą be didelių pastangų.

Ši procedūra skirta visų tipų odai. Procedūros metu pašalinami odos nešvarumai, nušveičiamos suragėjusios ląstelės. Oda tampa lygesnė ir glotnesnė, veido spalva – skaistesnė ir gyvybingesnė. Procedūros pradžioje oda kruopščiai nuvaloma ir nušveičiama. Atliekamas limfodrenažinis masažas, skatinantis toksinų pasišalinimą, geresni skysčių nutekėjimą. Uždedama valomoji kaukė. Procedūra užbaigiama kremu  ir serumu pagal odos tipą.

Feeling time -  kosmetikos priemonės prieš senėjimą, aktyvinančios pasipriešinimą nepalankiems odai veiksniams, pasižymi  antioksidaciniu, drėkinančiu ir apsauginiu poveikiu.

 

 

Atpalaiduojantis veido masažas (50 min.)

Veido masažas yra geriausias būdas kuo labiau atitolinti senėjimo procesus, mažinti neigiamų aplinkos veiksnių įtaką ar naikinti jau padarytą žalą, atstatyti odos elastingumą, sveiką švytėjimą, o svarbiausia pasitikėjimą savimi.

Šio masažo metu atliekamas demakiažas ir veido odos valymas su profesionaliomis itališkomis Farmogal kosmetikos priemonėmis, kurios normalizuoja odos drėgmės pusiausvyrą. Po veido odą puoselėjančio masažo procedūra užbaigiama drėkinamuoju veido ir paakių kremu.

Masažo metu jaučiamas malonus kvapas, girdima atpalaiduojanti muzika bei sukurta raminanti atmosfera leis Jums visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į nepakartojamus pojūčius.


Priešraukšlinis giliųjų audinių veido masažas (50 min.)

Chiromasažas skirtas darbui su mimikos ir senatvės raukšlėmis, veido ovalui atkurti. Standinamosios schemos duoda puikių rezultatų: užkerta kelią raumenų atrofijai, odos suglebimui, išties atjaunina visus veido audinius. Chiromasažas – tai įvairių efektyvių europietiškų bei rytietiškų masažo sistemų, amerikietiškos chiro praktikos ir kineziologijos sintezė. Toks masažas padeda panaikinti veido raumenų įtampą, užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažinti esančias raukšles, atkurti veido kontūrą, panaudojant naujus masažo būdus ir juos derinant tarpusavyje, taip pat padeda klientui atsikratyti neigiamų emocijų.

Lifting procedūra – tai odos atjauninimas be chirurginio skalpelio – vėl stangri oda, atstatyta jos pusiausvyra. Kadangi mes naudojame prevencines priemones, jos sustiprina odos normalizavimo poveikį, optimizuoja drėkinimą, gerina odos tonusą, stabilizuoja pH ir lygina raukšles. Saugo nuo laisvųjų radikalų, skatinančių odos senėjimą.

Procedura yra atliekama su Ageing stop linijos produktais: produktų linija skirta užkirsti kelią senėjimo procesams, kurios struktūrinį pagrindą sudaro kalogenas - šis baltymas užtikrina odos stangrumą bei elastingumą, iš kitų baltymų išsiskiria ypatingu atsparumu tempimui. Kolagenas sudaro 75-80% struktūrinių odos elementų masės. Nykstant kolagenui ir silpstant jo sintezei odoje atsiranda raukšklės, būtent todėl, produktai su kalogenu padeda mums kovoti prieš  laiko paliekamus pėdsakus, atkurti natūralų odos gebėjimą kovoti su ja sendinančiais procesais.

Priešraukšlinis veido masažas, kartu su prevencinėmis priemonėmis, duoda akivaizdžių rezultatų jau po pirmosios procedūros. Speciali masažo technika savaime veikia kaip prevencinė priemonių raukšlių mažinomo procese, tačiau su kosmetika, rezultatas pasiekiamas dvigubai greičiau.


Veido ovalą formuojantis masažas dilbiais (30 min.)

Masažas veiksmingai atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, gerina skysčių nutekėjimą, koreguoja veido ovalą ir formuoja gražesnius veido kontūrus. Ryškūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros! Atliekamas naudojant masažo techniką dilbiais, naujais neurosedatyvinės, limfodrenažinės ir raumenų atpalaidavimo technikų judesiais.


Stipriai formuojantis veido ovalą Liposažo masažas (30 min.)

Paprastas bei laiko patikrintas ir jaunos, ir senstančios veido odos atgaivinimo būdas – masažas liposažas. Tai pats metas apsilankyti grožio salone ir atlikti veido masažą liposažą.  Liposažo masažas veidui  – alternatyva veido plastinei operacijai. Tai naujausias, natūralus  metodas suteikiantis veidui jaunatviškus kontūrus be operacijos. Liposažas – tai pasaulyje pirmu numeriu pripažintas, pats naujausias, natūralus  metodas, formuojantis giliuosius audinius, detoksikuojantis ir suteikiantis jaunatviškus kontūrus.

 

Antikuperozinė veido procedūra "C&P Rose" (50 min.)

Procedūra  skirta tikslingai jautrios, švelnios, paraudusios ir su išryškėjusiais kapiliarais odos priežiūrai. Su C&P Rose procedūra Jūsų oda taps švelni, apsaugota nuo aplinkos veiksnių, kruopščiai drėkinama, suaktyvės kraujagyslių apsauga, išnyks odos paraudimas ir kapiliarai.

Rekomenduojamas 5-10 procedūrų ciklas.

 

Veido procedūra odos elastingumui stiprinti "Gomming" (50 min.)

Naudojant GOMMING stangrinamąją priemonę atliekamas unikalus pneumomasažas, kuris aktyvina ląstelių mitybą ir kraujo pritekėjimą, padeda aprūpinti odą maisto medžiagomis ir deguonimi, stimuliuoja epidermį, padeda ją lengvai išvalyti. Taip pat aktyvina tarp audinių susikaupusių skysčių absorbciją ir pasižymi priešedeminio skysčių nutekėjimo poveikiu. Tai yra giluminis masažas ir dirbama su trimis odos sluoksniais.

Kodėl su GOMMING atliekamas masažas yra pranašesnis už tradicinį medaus masažą:

-  Jokių alerginių reakcijų, nes priemonė yra antialerginė, be konservantų.

-  Oda po procedūros stangri ir atgaivinta.

-  Atliekant masažą su GOMMING, dirbama su trimis odos sluoksniais, tuo tarpu kai atliekant masažą su medumi pasiekiami tik du odos sluoksniai.