KLASIKINIAI KŪNO MASAŽAI

Klasikinis viso kūno masažas

Masažas yra vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Ir nieko nėra geresnio, kaip po sunkios ir varginančios darbo dienos atsipalaiduoti ir atgaivinti savo kūną masažo procedūromis.

Po atpalaiduojančio masažo jaučiamas palengvėjimas ir ramybė, todėl šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet ir sielos palaimai. Kvapni žolelių arbata, pateikiama po masažo, padės dar labiau atsipalaiduoti ir pasiekti visišką ramybę….

Šiltas rankų prisilietimas, kvapnus aliejus, drėkinamasis 7 vaisių kremas arba šildomas kremas Emud pašalins įtampą ir stresą, atslūgs nugaros ir galvos skausmai, atsipalaiduos raumenys. Tai efektyvus masažas, kuris padeda ištrūkti iš kasdieninės rutinos, teigiamai veikia vidinę organizmo būseną,  pagerina nuotaiką bei grąžina energiją.
su aliejumi
su drėkinamuoju 7 vaisių kremu
su šildomaisiais kremais Emud
Klasikinis viso kūno masažas, 1 val. - 99Lt
Klasikinis viso kūno masažas, 1.30 val. -  150Lt

 

 

Nugaros masažas

Šiandien žmonės vargina savo nugarą sedėdami ta pačia kūno padėtimi ilgą darbo dieną, per mažai sportuoja… Vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba, o pakrypus stuburui - pasislenka organai, sutrinka kraujo ir limfos apytaka, silpnėja imuninė sistema. Holistinis nugaros ir pečių juostos masažas leis pašalinti raumenų nuovargį, sąstingį, nuramins ir harmonizuos, atpalaiduos nuo streso ar tam tikrų ilgalaikių neigiamų emocijų sustingusius raumenis, leis pagerinti kraujo apytaką, audinių mitybą, bendrą organizmo būklę .

Nugaros masažas, 40 min - 59Lt


Segmentinis stuburo masažas

 

Šis masažas yra pagrįstas tuo, kad žmogaus organai ir sistemos glaudžiai tarpusavyje susiję. Egzistuoja refleksiniai ryšiai tarp vidaus organų ir odos, žmogaus kūnas yra nedaloma visuma, todėl masažo metu stimuliuojami taškai, reguliuoja ir organų veiklą. Šie ryšiai susidaro dėl to, kad iš vieno ir to paties nugaros smegenų segmento išėjusios nervų šaknelės suskyla į daugelį nervų. Vieni jų įnervuoja vidaus organus, kiti – odą, raumenis, antkaulį. Todėl patologiškai pakitus kuriam nors organui dažnai atsiranda skausmingi plotai odoje, raumenų įtempimas ir kt. Segmentinio masažo metu stimuoliujami taškai ir skausmą keliančios vietos, pašalinama susikaupusi įtampa raumenyse ir odoje, suaktyvinama bendra organų veikla.

Segmentinis stuburo masažas, 30 min. - 40Lt

 

 

 

Kojų masažas

 

Norėtumėte savo kojoms suteikti lengvumo jausmą? Atpalaiduojantis masažas kojoms –  ideali priemonė norint palepinti pavargusias kojas ir maksimaliai atsipalaiduoti.

Masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kurių stimuliacijos pagalba skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai.. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins  Jūsų kaulus,  paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda,čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, masažas atliekamas naudojant natūralius aliejus, drėkinamąjį 7 vaisių kremą, šildomąjį kremą Emud.

Kojų masažas, 30 min - 49lt


 

 

 

ATSKIRŲ KŪNO DALIŲ MASAŽAI


 

 

 


Galvos raminantis masažas


Puikus pasirinkimas žmonėms dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems nuolatinę įtampą. Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir stimuliuoja galvoje esančius nervus. Jis atpalaiduoja, skatina kraujotaką, stimuliuoja galvos odą. Sakoma, kad reguliariai atliekamas,  sustiprina plaukų šaknis, skatina plaukų augimą ir netgi padeda išvengti plikimo! Masažo metu išmasažuojamas nugarinis kaklo paviršius, pakaušis, plaukuotoji galvos dalis, kakta, smilkiniai.

Galvos raminantis masažas 20 min. – 35Lt

Kojų masažas

Tai puiki proga pailsinti ir atgaivinti kojas po sunkios darbo dienos, bet ir visą kūną. Masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų, kurių stimuliacijos pagalba skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai.. Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins Jūsų kaulus, paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda,čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, masažas atliekamas naudojant natūralius aliejus.
Kojų masažas, 30 min. - 49Lt


Rankų masažas


Palepinkite pavargusias, nuolat dirbančias rankas profesionaliu masažu! Galite pasirinkti atpalaiduojantį ar aktyvų, suteikiantį jėgų masažą. Masažas atpalaiduoja įtemptus audinius, skatina kraujo apykaitą, mažina sąnarių, raumenų, plaštakos skausmus. Masažas rekomenduojamas po patirtų traumų, operacijų, esant rankų nuovargiui.

Rankų masažas, 20 min. - 39Lt


Pilvo masažas


Pilvo masažas - puikus būdas pagerinti pilvo organų veiklą, sumažinti skausmus. Masažas gerina virškinimą, padeda atsikratyti nemalonių pojūčių – pilvo pūtimo, sunkumo jausmo, įvairių „gurguliavimų“. Gerina skrandžio sulčių, kepenų, kasos bei tulžies pūslės fermentų išsiskyrimą. Pilvo masažas svarbus ir kaip anticeliulitinio masažo dalis.
Pilvo masažas, 20 min. - 30 Lt

Kaklo, pečių zonos masažas


Nuolatinė įtampa neleidžia atsipalaiduoti? Jaučiatės lyg nešiotumėt maišą ant pečių? Nuolat jaučiate pečių, kaklo ir galvos skausmus? Šis masažas kaip tik jums. Periodiškai atliekamas pečių juostos masažas mažina raumenų įtempimą, atpalaiduoja, gerina kraujo ir limfos apytaką. Po masažo jausitės energingi, nevargins skausmas ir įtampa.

Kaklo, pečių zonos masažas,  30min. – 49 Lt

 

 


ATPALAIDUOJANTYS SPA MASAŽAI

 

 

Pėdų taškinis masažas


Taškinis pėdų masažas - tai labai efektyvi, universali ir visiškai nekenksminga diagnostikos ir gydymo sistema veikianti pėdų aktyviausias zonas ir taškus

Pėdų masažas - masažas stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. Pėdose yra daugybė taškų,  kuriuos stimuliuojant skatinama skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veikla. Masažuojant šiuos taškus išnyksta skausmas, šalinama nemiga ir galvos skausmai..

Taip pat masažas puiki priemonė nuolat dirbančioms, pavargusioms kojoms. Šalina skausmus, nuovargį, patinimus, stiprina raumenis ir raiščius, gerina lankstumą, padeda esant išsiplėtusioms venoms. Kojų masažas sustiprins  Jūsų kaulus,  paskatins limfos tekėjimą, kraujo apytaką, pagerins savijautą ir suteiks daugiau energijos. Masažuojama ne tik pėda,čiurna, pirštai, bet ir blauzda iš abiejų pusių, masažas atliekamas naudojant natūralius aliejus.

Taškinis pėdų masažas, 30 min.  - 39Lt

 

 


Tailandietiškas viso kūno masažas

Tai ilgametę patirtį sukaupusių masažo meistrių iš Tailando atliekamas viso kūno masažas, visame pasaulyje žinomas dėl unikalios technikos ir išskirtinai teigiamo poveikio organizmui. Tradicinis tailandietiškas masažas mažina stresą ir nerimą, šalina susikaupusią įtampą, gerina kraujotaką bei medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą, lavina kūno lankstumą ir didina judesių diapazoną. Sveikata ir gera savijauta – geriausia, ką galite padovanoti savo artimui.
Tailandietiškas viso kūno masažas, 50 min. - 120Lt

Nugaros medaus masažas

Šis masažas gerina žmogaus savijautą, pašalina nuovargį ir įtampą, suteikia žvalumo, lengvumo pojūtį, sukuria teigiamą energetinį lauką. Medaus masažas maitina odą ir išvalo toksinus, taikomas peršalimo ligų, uždegimo ir skausmo šalinimui ir kaip anticeliulitinė priemonė.
Nugaros medaus masažas, 35 min. - 69Lt

Kūno modeliavimo procedūra su įvyniojimu

Tai išskirtinė procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema, naudojant celo gelio įvyniojimus. Procedūros metu vyksta dviejų įvyniojimų derinimas: liekninamasis įvyniojimas (celiulito pažeistoms kūno vietos, vidinėms šlaunų pusėms, sėdmenims, pilvui) ir stangrinamasis įvyniojimas (vidinėms rankų pusėms, sėdmenims, pilvui). Šios liekninamosios ir modeliuojančios procedūros esmė - tai veikliosios medžiagos ir specifiniai judesiai. Tai išskirtinis efektyvus ir neskausmingas masažas, kurio akivaizdžius rezultatus pastebėsite jau po pirmosios procedūros. Kūnas atrodo atjaunėjęs, įgauna geresnes formas. Liekninamoji ir modeliuojamoji procedūra - tai ne tik puikūs rezultatai, bet ir nuostabūs pojūčiai.
Kūno modeliavimo procedūra 50 min. - 100Lt

Masažas su Šilko juostomis "Paslaptingoji Turkija"

Pasiekite Tolimųjų Rytų pasaulį - leiskitės į kelionę Šilko keliu. Paslaptingoji Turkija: šafrano įvyniojimas ir masažas šilko juostomis. Apsilankę šioje paslaptingoje - magiškoje kelionėje, jausitės atjaunėję, išsilaisvinę ir pailsėję, tai akimirkos, skirtos tik Jums. Aksominės odos pojūtis ilgai primins malonius potyrius ir kvies sugrįžti dar kartą.
Masažas su Šilko juostomis ir šafranu "Paslaptingoji Turkija" ,  45min. - 119Lt

Stratosottile Kūno šveitimo procedūra


Kūno šveitimas, tai maloni viso kūno procedūra, kurios metu puikiai išvaloma oda, pagreitinamas jos atsinaujinimas, didinamas elastingumas.

Jau pirmąjį karta panaudojus „Strato sottile“ valiklį, galima pajusti, kaip jo šveičiamasis poveikis puikiais dera ir papildo šveitiklio sudėtyje esančiių daugybės neorganinių jūros vandens mikroelemntų stimuliuojantį masažą. Šveitiklio pagrindinės savybės suaktyvina odos maitinimo funkcijas, mažina edemas, taip pat tonizuoja ir lieknina. Jūros dalelytės stimuliuoja odą, aktyvindamos bendrąjį maitinimo procesą visame odos paviršiuje ir  akivaizdžiai ją sustangrindamos.  Procedūrą būtina atlikti tuo pat metu šveičiant ir lyginant odą.

Stratosottile Kūno šveitimo procedūra 50 min. – 190Lt

KŪNĄ FORMUOJANČIOS PROCEDŪROS


Liposažas

Celiulito pažeista oda nėra tik kosmetinis defektas. Celiulitas atsiranda, kai poodiniame sluoksnyje sutrinka medžiagų apykaita, susilpnėja natūraliai organizmą valanti limfos sistema, audiniuose kaupiasi lipidai ir skysčiai. Viena svarbiausių priežasčių, dėl kurios oda virsta „apelsino žieve", yra moteriškų hormonų kiekio svyravimai. Brendimas, nėštumas ir menopauzė yra trys didžiausi išbandymai moters sveikatai. Jų metu organizmas linkęs kaupti riebalus. Be to, hormonų svyravimai moters organizme vyksta ir kas mėnesį, per menstruacijų ciklą. Odos pakitimus gali lemti ir genetinis faktorius. Norinčioms atsikratyti celiulito ypač svarbu detoksikuoti organizmą. Toksinų kiekis organizme priklauso nuo amžiaus, sveikatos būklės, vartojamų vaistų, streso, neracionalios mitybos, rūkymo ir alkoholio, nepakankamo fizinio aktyvumo. Kartais toksinus kauptis skatina pernelyg greitas svorio kritimas laikantis dietos. Toksinai kaupiasi puriame riebaliniame audinyje. Jie susilpina jungiamąjį audinį, sulaiko skystį tarp ląstelių, slopina limfinės sistemos veiklą. Limfos nutekėjimas taip pat gali būti sulėtėjęs dėl ankštų apatinių rūbų ar kelnių, kojinių. Celiulitą šalinti reikia kompleksiškai: naikinti ir celiulito priežastis, ir pasekmes. Pasaulyje labai populiarus liekninamas masažas - liposažas atliekamas rankomis, tačiau jo poveikis prilygsta tokiai procedūrai kaip liposakcija (riebalų nusiurbimas). Siekdamas kiek įmanoma greitesnio ir saugesnio kūno lieknėjimo liposažą sukūrė žymus masažo terapijos ugdytojas ir praktikas Charles W. Wiltsie (JAV). Liposažas yra natūralus, neinvazinis, neagresyvus ir ne toks skausmingas, kaip riebalų nusiurbimas. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią kūno sandarą, celiulito išsivystymo laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus. Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiam limfiniam skysčiui (limfoedemai) šalinti. Limfoedema daro odą nelygią arba sudribusią, didina celiulitą ir dažnai moteriai, besirūpinančiai savo išvaizda, kelia nemažai rūpesčių. Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą.
Liposažas, I zona (šlaunys, sėdmenys, pilvas) 30 min. - 89Lt
II zona (nugara, rankos, krūtinė) 30 min. - 69Lt


STRECH masažas

STRECH masažas yra labai vertinama stipri termogeninė terapija, kadangi ji reaktyvuoja odos funkcijas, skatindama metabolizmo procesų greitėjimą, prisotinimą deguonimi, aprūpinimą maistinėmis medžiagomis ir detoksikaciją (visi šie veiksmai aktyviai dalyvauja odos atnaujinimo procese).
Pagrindinis STRECH masažo poveikis estetikos srityje yra:
- Odos tropizmo didėjimas, vykstant pagreitintam odos raginio sluoksnio ląstelių keitimuisi;
- Labai intensyvus termogeninis poveikis su hiperemija (kraujo priplūdimu) į konkrečią kūno dalį ar organą dėl kūno skysčių takumo, ląstelių metabolizmo paspartinimas;
- Odos sluoksnių atpalaidavimas, odos sistemos mobilumo ir elastingumo didinimas, kas leidžia pašalinti susikaupusius skysčius ir adhezijas (sąaugas);
- Kūno odos modeliavimas;
- Spaudžiamieji veiksmai masažo metu garantuoja deguonies ir maistinių medžiagų perdavimą iš kraujagyslių;
- Kraujagyslių atpalaidavimas sumažina hidrostatinį slėgį, taip pat pabrinkimus visame odos paviršiuje;
- Limfos sistemos stimuliavimas įgalina limfos reabsorbciją ir odos detoksikaciją;
- Antistresinio, tonizuojančio poveikio dėka stimuliuojamas raumenų tonusas ir susitraukiamumas.
STRECH masažas I zona (šlaunys, sėdmenys, pilvas) 30min. - 79Lt
STRECH masažas II zona (nugara, rankos, krūtinė) 30 min. - 69Lt
STRECH viso kūno masažas 50 min. - 129Lt

Krūtinės Christalli stangrinimo procedūra su masažu

Daili krūtinė - moters puošmena. Kad galėtumėte didžiuotis jos groži, rūpinkitės ja kasdien. Krūtų stangrumas ir patraukli forma priklauso nuo krūtinę laikančių raumenų būklės ir jungiamojo audinio stiprumo. Kuo krūtinės oda labiau prižiūrėta, o raumenys - stipresni, tuo jos forma yra gražesnė. Krūtinės oda yra gerokai švelnesnė net už veido odą, todėl ja rūpintis reikia kasdien.
Daili krūtinė ir jos stangrumas priklauso nuo 4 svarbių aspektų:
• krūtinės ląstos raumenis lavinantys pratimai,
• įvairios vandens procedūros,
• masažas,
• kosmetinės priemonės.
Švelnus krūtinės masažas aktyvina jos audinių kraujotaką, gerina odos mitybą. Krūtų standumą ir patrauklią formą lemia jas gaubiančios odos, jungiamųjų audinių ir krūtinės ląstos raumenų būklė. Pagrindinės odos stangrumo ir krūtinės formos praradimo priežastys yra didėjantis vandens praradimas ir elastinių struktūrų mažėjimas metams bėgant. Raumeninių skaidulų silpnėjimas ir hormoninis stresas, riebalinių liaukų ir audinių veiklos sutrikimas, metaboliniai ir kiti agresyvūs procesai, laisvieji radikalai ir gravitacinis spaudimas – visa tai žaloja mūsų krūtinės grožį. Krūtinės patrauklumui išlaikyti labai svarbu ne tik krūtinės ląstos raumenis lavinantys pratimai, vandens procedūros, masažas, bet ir tinkamai parinktos kosmetikos priemonės. „Farmogal“ bendrovė, krūtinės priežiūrai yra sukūrusiypač plačią produktų liniją „Cristhalli“, skirtą ypatingai krūtinės priežiūrai.
Krūtinės Christalli stangrinimo procedūra su masažu 50min. - 190Lt

Stratosottile Kūno šveitimo procedūra


Kūno šveitimas, tai maloni viso kūno procedūra, kurios metu puikiai išvaloma oda, pagreitinamas jos atsinaujinimas, didinamas elastingumas.

Jau pirmąjį karta panaudojus „Strato sottile“ valiklį, galima pajusti, kaip jo šveičiamasis poveikis puikiais dera ir papildo šveitiklio sudėtyje esančiių daugybės neorganinių jūros vandens mikroelemntų stimuliuojantį masažą. Šveitiklio pagrindinės savybės suaktyvina odos maitinimo funkcijas, mažina edemas, taip pat tonizuoja ir lieknina. Jūros dalelytės stimuliuoja odą, aktyvindamos bendrąjį maitinimo procesą visame odos paviršiuje ir  akivaizdžiai ją sustangrindamos.  Procedūrą būtina atlikti tuo pat metu šveičiant ir lyginant odą.

Stratosottile Kūno šveitimo procedūra 50 min. – 190Lt

Kūno šveitimas ir masažas su Farmogal pylingu "peeling mask"

Viso kūno šveirimas valo ir atgaivina suragėjusią odą, padeda pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus. Kūno šveitimas ir masažas su Farmogal pylingu "peeling mask" pasižymi bendru keratolitiniu poveikiu, kuris gerina odos tekstūrą ir grąžina odai švelnumą ir skaistumą, sumažina raginį odos sluoksnį ir skatina jos normalizavimosi procesą.
Kūno šveitimas ir masažas su Farmogal pylingu "peeling mask", 45 min. - 89Lt

Kūno modeliavimo procedūra su įvyniojimu

Tai išskirtinė procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema, naudojant celo gelio įvyniojimus. Procedūros metu vyksta dviejų įvyniojimų derinimas: liekninamasis įvyniojimas (celiulito pažeistoms kūno vietoms, vidinėms šlaunų pusėms, sėdmenims, pilvui) ir stangrinamasis įvyniojimas (vidinėms rankų pusėms, sėdmenims, pilvui). Šios liekninamosios ir modeliuojančios procedūros esmė - tai veikliosios medžiagos ir specifiniai judesiai. Tai išskirtinis efektyvus ir neskausmingas masažas, kurio akivaizdžius rezultatus pastebėsite jau po pirmosios procedūros. Kūnas atrodo atjaunėjęs, įgauna geresnes formas. Liekninamoji ir stangrinamoji procedūra - tai ne tik puikūs rezultatai, bet ir nuostabūs pojūčiai.
Kūno modeliavimo procedūra su įvyniojimu, 50 min. - 100Lt

Kūno Anticeliulitinė - stangriamoji Gomming procedūra su masažu- 150Lt

Visais laikais graži krūtinė buvo laikoma pilna, putli moters krūtinė, kuri asocijuojasi su sveikata ir moteriškumu. Šiuolaikinė medicina ir kosmetologija siūlo įvairių būdų pagražinti kūno formas - nuo plastinių operacijų iki masažinių - stangrinamųjų kremų.
Kūno anticeliulitinė - stangrinamoji Gomming procedūra su masažu aktyvina tarp audinių susikaupusių skysčių absorbciją, palengvina spaudimą kraujagyslėse ir odos bei hipodermio sluoksnių mikrociklų apsaugą. Ši procedūra padeda įveikti celiulito darinius, edemas.
Kūno Anticeliulitinė - stangriamoji Gomming procedūra su masažu, 1 val. - 150Lt

Anticeliulitinis masažas su rankomis


Celiulitas - tai riebalinio audinio padidėjimas bei sustorėjęs jungiamasis audinys, kuriame susitelkia vanduo ir kaupiasi toksinai. Tai vienareikšmis medžiagų apykaitos sutrikimas, pakitusi oda, tai - vietinės kraujotakos bei vandens-druskų pusiausvyros sutrikimas, o taip pat ir "šlakų" kaupimasis organizme.

Masažas gerina kraujotaką, aktyvina medžiagų apykaitą, daro odą elastingesnę. Atpalaiduoja, tonizuoja, gerina bendrą savijautą, nuotaiką ir miegą. Po procedūros atsiradęs lengvumo ir šilumos jausmas neapleis Jūsų keletą valandų. Kadangi daromas rankomis, nepalieka mėlynių!

Anticeliulitinis masažas su rankomis I zona 30 min. –79Lt

II zona 30 min. – 69Lt

Viso kūno anticeliulitinis masažas su rankomis 50 min. – 129Lt

 

 

Limfodrenažinis manualinis kūno masažas ( ramus masažas, dirbama tik su limfos vietomis )


Švelnus, raminantis viso kūno masažas, kurio metu pasitelkiami labai lėti, ilgi ir gilūs judesiai nuo centro link periferijos limfos tekėjimo kryptimi ne tik puikiai atpalaiduoja, bet ir teigiamai veikia viso organizmo vidinę būseną. Limfodrenažinis masažas padeda surinkti susikaupusius skysčius, pašalinti toksinus, taip pat skatina limfos tėkmę ir taip padidina organizmo tonusą. Jo metu itin efektyviai dailinamos kūno linijos, mažinamas celiulitas, jis skatina gijimo procesus, odos atsinaujinimą, malšina raumenų skausmus, mažina kojų sunkumą, padeda esant sportinėms traumoms.

Limfodrenažinis raminantis kūno masažas 45 min. – 99Lt

 

 

Dėmių pašalinimas nuo Kūno su deimantine dermabrazija


Dermabrazija - jauninamoji, gražinamoji, koreguojanti procedūra. Procedūros metu yra pašalinamos mirusios, suragėjusios ląstelės, o tai įtakoja gerą deguonies ir kosmetinių produktų įsisavinimą į gilesnius odos sluoksnius.
Dermabrazijos proceso eigoje stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba, kurie yra kritiškai svarbūs norint išlaikyti jaunatvišką odą, pristabdyti jos senėjimą.

Deimantinė dermabrazija yra greita ir beveik beskausmė procedūra. Jos dėka galima maksimaliai pagerinti net pačias sudėtingiausias odos būkles arba atjauninti ir palaikyti odos sveikatą. Procedūros užtrunka mažiau nei valandą, dėl to jos labai patogios daug dirbantiems pacientams.

Skirta:

-   Užkirsti kelią odos senėjimui

-   Vystančiai odai prižiūrėti

-   Pigmentacijai

-   Senatvinės pigmentinės dėmės

-   Post – acne (dėmės, randai, nelygus odos paviršius po aknės (spuogų)

-   Išsiplėtusioms poroms

-   Riebiai / probleminei / į spuogus linkusiai odai

-   Fotosenėjimui – odai, sušiurkštėjusiai dėl saulės spindulių poveikio

-   Blyškiai, negyvybingai odai prižiūrėti

-   “Keratozei” – šiurkščiai, storai, suragėjusiai, pilkai odai

-   Kolageno gamybai stimuliuoti

-   Bendram odos tonusui, tekstūrai pagerinti

-    Profilaktiniam odos atnaujinimui, jauninimui

Procedūra neturi amžiaus apribojimų. Odos būklės pagerėjimas pastebimas jau po pirmos procedūros. Pagerėja odos spalva, odos paviršius tampa lygesnis, oda atrodo pailsėjusi ir pagerėjusi. Kad sutvirtintumėte gautą efektą, rekomenduojama atlikti procedūrų kursą. Kursą sudaro 2 – 6 seansų su 7 – 14 dienų (individualiai) intervalu. Kad palaikytumėte odos grožį, procedūrą rekomenduojama atlikti 1 kartą per 2-4 mėnesius.

 

Dermabrazijos efektai:

 

-  labai smulkūs abraziviniai kristalai šalina paviršinį odos sluoksnį.

-  stimuliuoja odos regeneraciją, naujų ląstelių atsistatymą.

-  odos poros susitraukia, tampa elastingesnės.

-  padidėja odos stangrumas.

-  mažinamas smulkių raukšlių gylis.

-  aktyvūs ingridientai lengviau prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatina naujos sveikos odos gamybą

Dėmių pašalinimas nuo Kūno su deimantine dermabrazija 1val - 2val. – 100-200 Lt

 

 

 

 

 

 

VEIDO PROCEDŪROS

DEIMANTINĖ DERMABRAZIJA

 

Jos metu veido oda valoma šlifuojant deimantais, o vakuumas susiurbia negyvas nušlifuotas epidermio ląsteles. Oda ima lengviau kvėpuoti ir geriau pasisavina kosmetikos priemones. Procedūra yra neskausminga, saugi ir veiksminga.
* Pašalina negyvas odos ląsteles, todėl oda lengviau kvėpuoja, geriau pasisavina kosmetikos priemones. Deimantinė dermabrazija:
* Gerina kraujotaką bei limfotaką
* Mažina raukšles, švelnina randelius, dėmes, lygina odą
* Valo veido odą, vakuumu išsiurbiant nešvarumus
* Sumažina porų gyli, todėl jos mažiau teršiasi
* Mažina celiulitą, strijas
* Spartina kolageno, elastino gamybą. Veiksmingumas pastebimas jau po pirmos procedūros. Procedūros metu deimantiniai antgaliai parenkami individualiai pagal odos tipą. Ši procedūra yra visiškai neskausminga. Po procedūros galimas odos paraudimas, kuris po kelių valandų pranyksta.
Procedūros atlikimo dieną nerekomenduojama naudoti makiažo, degintis saulėje, eiti į soliariumą, baseiną, pirtį. Kitą dieną galima grįžti prie įprastinės odos priežiūros. Geresniems rezultatams pasiekti rekomenduojamas 5 kartų kursas kas 7 dienas. Vėliau palaikymui procedūra kartojama kas mėnesį. Deimantinė mikrodermabrazija – tai viena iš neinvazinių kosmetinių procedūrų lyderių!

Kaina - 99,- Lt

 

 

Rūgštinis veido valymas (pilingas) su O.D.A. kosmetika


Labai veiksminga veido odos valymo procedūra, skatinanti odos regeneraciją ir neleidžianti užsikimšti jos riebalinių liaukų latakams bei susidaryti inkštirams. Procedūra efektyviai pagerina odos struktūrą, skatinama kolageno ir elastino sintezė, mažėja  spuogeliai. Procedūra tinkama daugumai odos tipų, tiek vyrų, tiek moterų veido odai ir padeda išspręsti įvairias jos problemas.

Veido valymo procedūra atliekama naudojant kokybiškas profesionalios lietuviškos kosmetikos “O.D.A.-Optium Derma Aciditate” priemones su pieno ir glikolio rūgštimis.


Gydymo kursas

Procedūrų skaičius priklauso nuo veido odos užterštumo ir problemos. Procedūra gali būti atliekama kaip vienkartinė terapija, tačiau, norint gauti maksimalų poveikį, rekomenduojama atlikti procedūrų ciklą. Minimalus gydymo kursas – 5-6 procedūros, maksimalus – 10-15 procedūrų. Tarp procedūrų privaloma 7-10 dienų pertrauka.


Po procedūros negalima

 • Pora dienų eiti į sauną, į pirtį;
 • 7 dienas vengti soliariumo, ilgalaikio deginimosi saulėje (gali atsirasti pigmentinės dėmės);
 • Pirmas dienas po procedūros riboti dekoratyvinės kosmetikos naudojimą;
 • Nenaudoti nepatikrintų ir iki šiol niekada nenaudotų kosmetinių priemonių;
 • 7 dienas naudoti kremus su SPF25 apsauga (O.D.A. kremai turi tokią apsaugą).

Procedūra tinkama daugumai odos tipų ir padeda išspręsti įvairias jos problemas:

• efektyviai pagerina odos struktūrą (išsivalo poros (kamedonai ir miliumai), oda tampa lygesnė, elastingesnė, pastangrėja, atjaunėja, paskaistėja, labiau švyti);

• yra veiksminga priemonė jaunatvinių spuogų formoms gydyti ir po spuogų likusių randelių naikinimui;

• koreguoja įvairius odos trūkumus: netolygią pigmentaciją, išbėrimus, kitus odos pakenkimus;•sumažina smulkias raukšleles;

• stimuliuoja kolageno elastino sintezę. Procedūra gali būti naudojama kaip vienkartinė terapija, tačiau norint gauti maksimalų poveikį, rekomenduojama atlikti procedūrų ciklą.Veido valymo procedūra atliekama naudojant kokybiškas lietuviškos kosmetikos “O.D.A.-Optium Derma Aciditate” su pieno ir glikolio rūgštimis priemones.

Atvejai, kada rekomenduojama atlikti šią procedūrą:

 • - Oda, linkusi į bėrimus, inkštirus, kamedonus,
 • - Pigmentinės dėmės,
 • - Riebi, porėta oda,
 • - Sausa, jautri oda,
 • - Šiurkšti, su nusilpusiu imunitetu oda,
 • - Senstanti oda,
 • - Dehidratuota oda,
 • - Norint pagerint kitų aktyvių medžiagų, serumų įvedimui į gilesnius odos sluoksnius.

Atvejai, kada nerekomenduojama atlikti šią procedūrą:

 1. - Onkologiniai (vėžiniai) susirgimai procedūros atlikimo metu.
 2. - Sunkūs nekompensuoti vidaus organų susirgimai, nekontroliuojamas diabetas.
 3. - Imuninės sistemos nusilpimas dėl AIDS, ŽIV arba vaistų, slopinančių imuninę sistemą (imunosupresantų), vartojimas.
 4. - Kraujo krešumo sutrikimai (padidinto kraujavimo rizika dėl koaguliopatijų), kraujo krešumą mažinančių vaistų (antikoaguliantū) vartojimas.
 5. - Alergija glikolio rūgščiai ar kitoms AHA rūgštims.
 6. - Herpes viruso sukelta ar kitos kilmės infekcija bei odos vientisumo pažeidimas (egzema, psoriarizė ir kt.) gydymo srityje.
 7. - Keliodiniai (išvešėję) randai, priešvėžinės odos būklės ar neaiškios kilmės pigmentiniai dariniai gydymo srityje.
 8. - Anksčiau nei prieš savaitę darytos procedūros: elektrolizė, plaukų šalinimas lazeriu, vašku, kremu; plaukų dažymas, cheminis sušukavimas.
 9. - Retinoidų grupės preparatų (pvz. "Recutane") vartojimas (būtina nutraukti likus 7 dienoms iki procedūros).

Procedūros trukmė: 50 min.

Procedūros kaina: 90,- Lt

ATLIEKANT KARTU SU DEIMANTINE DERMABRAZIJA, GYDYMO EFEKTYVUMAS GARANTUOTAS!

ggggg
Veido valymas su Feeling Time. Taip pat atliekamas atpalaiduojantis masažas


Veidas – tai Mūsų veidrodis pasauliui... Mes Jums siūlome įvairias procedūras, kurių metu kiekvienas ras raktą į savo odos problemos sprendimą, padės jai išsaugoti natūralų grožį ir nutolins laiko paliekamus pėdsakus veide. Novatoriški „Farmogal“ priemonių kūrėjai yra profesionalios kosmetikos autoriai, kurių dėka, mes galime turėti gražų veidą be didelių pastangų.

Skirta visų tipų odai. Procedūros metu pašalinami odos nešvarumai, nušveičiamos suragėjusios ląstelės. Oda tampa lygesnė ir glotnesnė, veido spalva – skaistesnė ir gyvybingesnė. Procedūros pradžioje oda kruopščiai nuvaloma ir nušveičiama. Atliekamas limfodrenažinis masažas, skatinantis toksinų pasišalinimą, geresni skysčių nutekėjimą. Uždedama valomoji kaukė. Procedūra užbaigiama kremu pagal odos tipą. Feeling time -  kosmetikos priemonės prieš senėjimą, aktyvinančios pasipriešinimą nepalankiems odai veiksniams pasižyminti  antioksidaciniu, drėkinančiu ir apsauginiu poveikiu.

Veido valomoji procedūra (su masažu),  1 val – 120 lt.

 

 

Atpalaiduojantis veido masažas


Veido masažas – geriausias būdas kuo labiau atitolinti senėjimo procesus, mažinti neigiamų aplinkos veiksnių įtaką ar naikinti jau padarytą žalą, atstatyti odos elastingumą, sveiką švytėjimą, o svarbiausia pasitikėjimą savimi.

Šio masažo metu atliekamas demakiažas ir veido odos valymas su profesionaliomis itališkomis Farmogal kosmetikos priemonėmis, kurios normalizuoja odos drėgmės pusiausvyrą. Po veido odą puoselėjančio masažo procedūra užbaigiama drėkinamuoju veido ir paakių kremu.

Masažo metu jaučiamas malonus kvapas, girdima atpalaiduojanti muzika bei sukurta raminanti atmosfera leis Jums visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į nepakartojamus pojūčius..
su aliejumi 30 min. – 59Lt

Su „Farmogal“ kosmetika pagal odos tipą 1 val. – 110Lt

 

Priešraukslinis chiromasažas su Lifting arba Antiageing Farmogal Kosmetika


Priešraukšlinis chiromasažas skirtas darbui su mimikos ir senatvės raukšlėmis, veido ovalui atkurti. Standinamosios schemos duoda puikių rezultatų: užkerta kelią raumenų atrofijai, odos suglebimui, išties atjaunina visus veido audinius. Chiromasažas – tai įvairių efektyvių europietiškų bei rytietiškų masažo sistemų, amerikietiškos chiro praktikos ir kineziologijos sintezė. Toks masažas padeda panaikinti veido raumenų įtampą, užkirsti kelią naujų raukšlių susidarymui bei sumažinti esančias raukšles, atkurti veido kontūrą, panaudojant naujus masažo būdus ir juos derinant tarpusavyje, taip pat padeda klientui atsikratyti neigiamų emocijų.

Lifting procedūra – tai odos atjauninimas be chirurginio skalpelio – vėl stangri oda, atstatyta jos pusiausvyra. Kadangi mes naudojame prevencines priemones, jos sustiprina odos normalizavimo poveikį, optimizuoja drėkinimą, gerina odos tonusą, stabilizuoja pH ir lygina raukšles. Saugo nuo laisvųjų radikalų, skatinančių odos senėjimą.

Procedura yra atliekama su Ageing stop linijos produktais: produktų linija skirta užkirsti kelią senėjimo procesams, kurios struktūrinį pagrindą sudaro kalogenas - šis baltymas užtikrina odos stangrumą bei elastingumą, iš kitų baltymų išsiskiria ypatingu atsparumu tempimui. Kolagenas sudaro 75-80% struktūrinių odos elementų masės. Nykstant kolagenui ir silpstant jo sintezei odoje atsiranda raukšklės, būtent todėl, produktai su kalogenu padeda mums kovoti prieš  laiko paliekamus pėdsakus, atkurti natūralų odos gebėjimą kovoti su ja sendinančiais procesais.

Priešraukšlinis veido masažas, kartu su prevencinėmis priemonėmis, duoda akivaizdžių rezultatų jau po pirmosios procedūros. Speciali masažo technika savaime veikia kaip prevencinė priemonių raukšlių mažinomo procese, tačiau su kosmetika, rezultatas pasiekiamas dvigubai greičiau.

Priešraukšlinis veido masažas 1val – 120 lt

 

Veido ovalą formuojantis masažas dilbiais


Masažas veiksmingai atpalaiduoja mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, gerina skysčių nutekėjimą, koreguoja veido ovalą ir formuoja gražesnius veido kontūrus. Ryškūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros! Atliekamas naudojant masažo techniką dilbiais, naujais neurosedatyvinės, limfodrenažinės ir raumenų atpalaidavimo technikų judesiais.
Veido ovalą formuojantis masažas dilbiais su aliejumi 30 min. – 59Lt

Veido ovalą formuojantis masažas dilbiais su kosmetika 1val. – 119Lt


Veido liposažas


Paprastas bei laiko patikrintas ir jaunos, ir senstančios veido odos atgaivinimo būdas – masažas liposažas. Tai pats metas apsilankyti grožio salone ir atlikti veido masažą liposažą.  Liposažo masažas veidui  – alternatyva veido plastinei operacijai. Tai naujausias, natūralus  metodas suteikiantis veidui jaunatviškus kontūrus be operacijos. Liposažas – tai pasaulyje pirmu numeriu pripažintas, pats naujausias, natūralus  metodas, formuojantis giliuosius audinius, detoksikuojantis ir suteikiantis jaunatviškus kontūrus.

Veido liposažinis masažas (su aliejumi) 30 min – 100 lt

Su kosmetika + kaukė 50min. – 299 lt

 

 

Drėkinamoji veido procedūra su Principi linija

Drėkinamoji valomoji veido procedūra padeda išsaugoti odos natūralų grožį ir nutolina laiko paliekamus pėdsakus veide, o akivaizdūs rezultatai nudžiugina jau po pirmos procedūros.

Oda efektyviai sudrėkinama, nuraminama, atstatytomas jos normalus pH, hidrolipidinė plėvelė bei apsauginis barjeras, kovojantis su laisvaisiais radikalais bei išoriniais dirgikliais.

Drėkinamoji  procedūra (kremas, Najalur ampulė, drėkinamoji kaukė, masažas) 1val. – 129Lt

 

 

Antikuperozinė veido procedūra su C&P Rose linija


Procedūra  skirta tikslingai jautrios, švelnios, paraudusios ir su išryškėjusiais kapiliarais odos priežiūrai. Su C&P Rose procedūra Jūsų oda taps švelni, apsaugota nuo aplinkos veiksnių, kruopščiai drėkinama, suaktyvės kraujagyslių apsauga, išnyks odos paraudimas ir kapiliarai.

Antikuperozinė veido procedūra su C&P Rose linija su masažu 1val. – 149Lt

 

 

Veido odos elastingumą formuojanti Gomming procedūra


Naudojant GOMMING stangrinamąją priemonę atliekamas unikalus pneumomasažas, kuris aktyvina ląstelių mitybą ir kraujo pritekėjimą, padeda aprūpinti odą maisto medžiagomis ir deguonimi, stimuliuoja epidermį, padeda ją lengvai išvalyti. Taip pat aktyvina tarp audinių susikaupusių skysčių absorbciją ir pasižymi priešedeminio skysčių nutekėjimo poveikiu. Tai yra giluminis masažas ir dirbama su trimis odos sluoksniais.

Kodėl su GOMMING atliekamas masažas yra pranašesnis už tradicinį medaus masažą:

-  Jokių alerginių reakcijų, nes priemonė yra antialerginė, be konservantų.

-  Oda po procedūros stangri ir atgaivinta.

-  Atliekant masažą su GOMMING, dirbama su trimis odos sluoksniais, tuo tarpu kai atliekant masažą su medumi pasiekiami tik du odos sluoksniai.

Veido odos elastingumą formuojanti Gomming procedūra 50 min. – 129Lt