FARMOGAL COSMETIC SCIENCES konferencija

Kviečiame į mokslinę-praktinę FARMOGAL COSMETIC SCIENCES
konferenciją. Rugsėjo 22 d. Courtyard by Marriott Vilnius City Center

Rugsėjo 22 dieną FARMOGAL (Italija) kompanijos atstovai pristatys unikalias bei patentuotas procedūras ir formules jaunai ir sveikai odai išlaikyti, naudojant O toksiškų medžiagų. MOKSLU PAGRĮSTAS GROŽIS!

Konferencija „Moters pavasaris” ir muzikinis šokių vakaras

Tikrasis grožis prasideda nusprendus būti savimi. (Coco Chanel)

Savyje turi daug moteriško potencialo grožiui, kurti, mokytis, būti savimi, bet vis atidėlioji. Sakai sau „kada nors, kai užaugs vaikai, kai turėsiu daugiau laiko, kai..”. Bet mėgautis gyvenimu ir būti klasiška Moterimi reikia dabar! Tinkamiausias laikas atskleisti tavo moteriškumui yra dabar!

Kviečiame visas Moteris ir ne tik, į konferenciją „Moters pavasaris”, kurioje lektoriai iš visų pusių apžvelgs tiek fizinę, tiek emocinę moters gyvenimo sritis, pasiūlys kiekvienai prieinamus sprendimus bei naujas saviraiškos galimybes.

Vilnius Marathon’as

Šiemet į renginį savanoriauti atvyko 25 masažuotojai. Patikėkit, jiems teko paplušėti iš peties Nors oras buvo rudeniškai atšiaurus pasiryžimo darbuotis jis neatšaldė. Atvirkščiai – palapinėje buvo karšta!

Šio tradicinio renginio metu labai smagu susitikti su draugais ir bendraminčiais. Gera, kad galime būti kartu

Kažkada man kilo idėja pradėti organizuoti renginį, burti masažuotojus į Rimanto Kaukėno paramos grupė ir Megami Studija komandą. Ir ši idėja pavyko! Iš pradžių mūsų buvo nedaug. Bet mes buvome drąsūs, darbštūs ir kasmet masažuotojų gretos didėjo. Kol Vilnius Marathon ‘ e tapome vienintelė ir didžiausia masažuotojų komanda, kuri masažuoja bėgikus, sportininkus. Masažuotojai atvyksta net iš kitų miestų.

2022 rugsėjo 11 (Išsamiau >)

Megami Studijos Atvirų durų diena

Laikas, kai galime pasidžiaugti darbo vaisiais.

Štai ir įvyko graži Megami Studija oficialaus atidarymo šventė. Nuotaikingai palydėjome vasarą ir džiazo ritmu pasitinkame spalvotą rudenį. ??

AČIŪ visiems ir kiekvienam mūsų klientams, kad esate kartu su mumis, kad naudojatės klinikos paslaugomis. Tiek daug vakaro šventėje buvo gražių besišypsančių veidų, tiek daug mylinčių gerą muziką, tiek daug gėlių ir dovanų!

AČIŪ JUMS.

2022 rugpjūčio 24 (Akimirkos nuotraukose

Sportinio masažo čempionatas

Renginio organizatorius: Megami Beauty Clinic ir Rimanto Kaukėno paramos grupė

Renginio rėmėjai: Farmogal

2020 m. balandžio 26 d., sekmadienis, nuo 10:00 iki 16:00

Vilniaus bėgimo maratonas

Reikalingi Masažuotojai/Kineziterapeutai Danske Bank Maratone

2019 m. rugsėjo 8 d., sekmadienis, nuo 08:30 iki 17:00