Masažo mokymai

Veido Chiromasažo mokymai

Tai viena žinomiausių INMASTER mokyklos technikų. Šis masažas maksimaliai veikia nervų sistemą bei visas organizmo funkcijas. Šis masažas skirtas padidinti veido raumenų tonusą, kartu veikiant ir neurosadatyvinį lygmenį, kas suteikia gilų atsipalaidavimą. Šios masažo technikos dėka puikiai pasiekiamas „Anti-age“ efektas, prilyginamas botokso injekcijoms. Mokysitės teorijos bei praktikos, kuri užims beveik visą mokymosi laiką.

Praktikos metu išmoksite 5-ių veido chiromasažo technikų: neurosedatyvinės, hemo-limfo-drenažinės, miorelaksuojančios (raumenų atpalaidavimo), kaklo ir pečių juostos atpalaidavimo, užbaigimo elementų. Taip pat įgysite masažo meistrui būdingų žinių ir įgūdžių, išmoksite kūno psichoterapijos elementų bei kaip teisingai stovėti ir judėti masažo metu.

Yra išskiriami keli Chiromasažo mokymo etapai. Mokymų struktūra sudaryta iš:
I lygis Bazinis kursas – klasikinis chiromasažas – 2-3 dienos (25 ak. val.);
II lygis – 2 dienos (16 ak. val.).

Mokytis gali tik masažo specialistai bei grožio terapeutai, turintys bent 1 metų darbo patirtį.

Mokymų kaina:
I lygis – 300,- €
II lygis – 400,- €

 

Veido elastinis masažas-procedūra GOMMING

GOMMING masažas yra itin veiksminga odos senėjimo prevencijos priemonė. Jos metu formuojamas kūno linijos, išvalomi toksinai, stangrinama oda. Tai unikali procedūra, kurios metu naudojamose priemonėse yra drėgmės balansą optimizuojančios hialurono rūgšties, odos elastingumui taip reikalingo kolageno. Analogų neturintis GOMMING masažas yra būdas pasiekti tokių rezultatų, kuriuos būtų galima pasiekti tik su chirurgo pagalba. Jau po vieno GOMMING elastinio masažo galėsite džiaugtis lygesne, skaistesne, stangresne oda. Masažas visiškai NESKAUSMINGAS.

Kodėl verta mokytis GOMMING masažo?
Verta, nes tai išties unikali technika, sukurta Italijoje, mokslų daktaro, profesoriaus Fabio Galiano. Tai yra turtinga, prabangi, odą prisotinanti hialurono rūgštimi procedūra ir masažas viename.

Kas gali mokytis šios masažo technikos?
Gomming mokymų metu pajausite ypatingą meistriškumo filosofiją, išmoksite masažo techniką, įgysite specialistų rankoms reikalingų įgūdžių, teorinių žinių. Jo gali mokytis kūno bei SPA specialistai, grožio ir masažo terapeutai.

Po mokymų bus išduodamas pažymėjimas lietuvių arba anglų kalba.

Mokymų trukmė – 1 diena:
Mokymų kaina – 450,- €   Į mokymų kaina įeina trys pagrindinės GOMMING masažo priemonės: Gomming, Šveitiklis ir Algomask kaukė.

Veido savimasažo mokymai

Dauguma žmonių rūpinasi savo kūnu, sportuodami stiprina kūno raumenis, tačiau veido raumenis dažnai pamiršta. Norint išlaikyti jauną ir stangrią veido odą, ją taip pat reikia mankštinti ir tinkamai prižiūrėti. Tad ne paslaptis, kad efektyviausios priemonės veido raumenims stiprinti yra veido masažas. „Nuolat ir tinkamai atliekamas veido masažas pagražina odą, išryškina dailius bruožus, grąžina jaunystę ir odos skaistumą. Todėl kviečiame visas ir visus mokytis veido savimasažo meno. Veido savimasažo mokymai yra didelis indėlis į jūsų pačių gerą savijautą, grožį bei jaunystę. Atliekant savimasažą rezultatus galime pastebėti jau po dviejų-trijų savaičių. Veidas tampa skaistesnis, šviesesnis, įgauna tonusą, pakyla ir stangrėja skruostai bei viršutinis akių vokas.

Tai teoriniai ir praktiniai mokymai, kurių didžiausią dalį užima praktika.
Mokymų trukmė – 1 diena (8 ak.val.)
Mokymų kaina – 99,- € 

 

Kūno anticeliulitinio masažo mokymai

Šis masažas gerina žmogaus savijautą, pašalina nuovargį ir įtampą, suteikia žvalumo, lengvumo pojūtį, sukuria teigiamą energetinį lauką. Šis masažas maitina odą ir išvalo toksinus, taikoma kaip stipri priemonė celiulito problemoms spręsti. Tai išskirtinė procedūra, kurioje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema.

Masažas atliekamas rankomis. Šio masažo techniką sudaro daug įvairių būdų ir judesių, kurie veikia ne tik odos elastingumą, bet ir raumenis.

Mokymus sudaro teorinė ir praktinė dalys.
Mokymų trukmė – 2 dienos (16 ak.val.)
Mokymų kaina – 350,- €