Kūno modeliavimas su GOMMING

Šio modeliuojančio masažo rezultatas – stangri, minkšta ir lygi oda. Ir visa tai be chirurgo skalpelio. GOMMING yra unikali procedūra, kurios metu naudojamose priemonėse yra drėgmės balansą optimizuojančios hialurono rūgšties bei odos elastingumui taip reikalingo kolageno. GOMMING masažas – tai anticeliulitinis, kūną stangrinantis masažas, kuris yra visiškai komfortabilus, malonus ir neskausmingas. Pakanka vos vienos procedūros, kad kūno oda taptų stangresnė. Jau po vieno GOMMING elastinio masažo galėsite džiaugtis lygesne, skaistesne, stangresne oda. 

Procedūros trukmė – 60 min.
Procedūros kaina – 60,- €

 Kūno šveitimas ir gilus odos drėkinimas STRATOSOTTILE

Tai labai maloni viso kūno šveitimo procedūra, kurios metu puikiai nušveičiama ir išvaloma oda, pagreitinamas jos atsinaujinimas, didinamas elastingumas. Šveitiklio pagrindinės savybės suaktyvina odos maitinimo funkcijas, mažina edemas, taip pat tonizuoja ir lieknina kūną. Jūros dalelytės stimuliuoja odą, aktyvindamos bendrąjį maitinimo procesą visame odos paviršiuje ir  akivaizdžiai ją stangrindamos.

Procedūros trukmė – 60 min.
Procedūros kaina – 70,- €

Talasoterapija kūnui I SALINI

Tai kova su celiulitu ir vandens sankaupomis. Aestetic Project įvedė į rinką veiksmingą produktą, kuris Negyvosios jūros vandens pagalba padeda aprūpinti odos audinius deguonimi ir skatina jų atsinaujinimą. Negyvosios jūros druska veikia kaip osmosas, stimuliuodama limfos drenažo procesus, padeda pašalinti susikaupusį skystį ir efektyviai kovoja su celiulito sankaupomis.

Procedūros metu naudojama negyvosios jūros druska, druskos sviesto šveitiklis, jūros dumblių serumas, drenuojantis druskos sviestas, jūros ąžuolo koncentratas, drenuojantis osmodinaminis kremas.

Efektui pasiekti patariama daryti 3-12 procedūrų kursą (procedūros daromos 1-2 kartus per savaitę).

Procedūros trukmė – 90 min.
Procedūros kaina – 55,- €

ORONYMPHA BODY
Molio ir Dumblo procedūra kūno ir pilvo odai

Lipolitinis, detoksikuojantis, mineralais prisotinantis odą poveikis. Tai kūno priežiūros programa kovai su celiulitu, vietinėmis riebalų sankaupomis bei skysčių susikaupimu. Naudojami aktyvūs ingredientai – tai šaltinių vanduo, jūros mineralai, biotechnologijos. Šios procedūros metu pasišalina negyvos odos paviršiaus ląstelės, oda giliai drėkinama ir liftinguojama. Jojobos aliejaus mikrosferos minkština epidermį ir stimuliuoja odos paviršiaus mikrocirkuliaciją. Jūrinės kilmės kalogenas stangrina odą.
Kofeinas skatina odos medžiagų apykaitos procesus.
Patariama daryti nuo 3 iki 12 procedūrų. Tam, kad rezultatas būtų tobulas, rekomenduojama viena po kitos daryti skirtingas Oronympha Body procedūras.

Procedūros trukmė – 60-90 min.
Procedūros kaina – 60,- €

ORONYMPHA BODY
JUODOSIOS KAVOS PROCEDŪRA

Tai lipolitinis, skysčius šalinantis, liekninatis poveikis. Kofeinas ciclodekstrinuose – stimuliuoja, drenuoja odą, suteikia lipolitinį poveikį. Gydomasis intensyvaus poveikio koncentratas naudojamas naikinti celiulito sankaupas. Koreguoja odos defektus, kurie yra celiulito ir vietinių riebalų sankaupų padariniai. Padeda pasišalinti užsilaikiusiems skysčiams. Kofeinas stimuliuoja riebalinių ląstelių metabolizmą, riebalų lipolizę, paverčia juos glicerinu ir riebiosiomis rūgštimis ir padeda pašalinti iš organizmo. Lipolitinio poveikio efektas yra susikaupusių
tarpinių skysčių pašalinimas.
Patariama daryti nuo 3 iki 12 procedūrų.

Procedūros trukmė – 60 min.
Procedūros kaina – 50,- €

Įvyniojimo procedūros bantažais

Tai kūno modeliavimas ir odos drėkinimas, KOVA SU CELIULITU! Procedūros metu naudojami kūno bandažai ir purškikliai, kurie palaiko, drenuoja, liftinguoja ir masažuoja kūną. Naudojami medvilniniai „Roll Shape“ bintai kūno modeliavimui, drėkinimui bei stangrinimui. Taip pat siūlome įsigyti priemonių kasdieniai kūno odos priežiūrai – „Roll shape“ purškiklius. 
Kosmetika natūrali, sukurta iš gamtos, joje nėra silikonų, propileno. 
Kūno sritys: gali būti įvyniojamas visas kūnas arba tik blauzdos, šlaunys, sėdmenys bei pilvas. Procedūra užbaigiama masažiniu kremu ir  anticeliulitiniu masažu. 

Procedūros trukmė – 60 min.
Procedūros kaina – 40,- €