Kūno modeliavimas su GOMMING

Šio modeliuojančio masažo rezultatas – stangri, minkšta ir lygi oda. Ir visa tai be chirurgo skalpelio. GOMMING yra unikali anticeliulitinė procedūra, kurios metu naudojamose priemonėse yra drėgmės balansą optimizuojančios hialurono rūgšties bei odos elastingumui taip reikalingo kolageno. GOMMING masažas – tai anticeliulitinis, kūną stangrinantis masažas, kuris yra visiškai komfortabilus, malonus ir neskausmingas. Pakanka vos vienos procedūros, kad kūno oda taptų stangresnė. Jau po vieno GOMMING elastinio masažo galėsite džiaugtis lygesne, skaistesne, stangresne oda. 

Procedūros trukmė – 60-70 min.

Kūno lieknėjimo procedūra FORtyTWO

Nauja lieknėjimo programa, suteikianti kūnui idealias formas. Modeliuojamos procedūros be streso programa, kurioje termoterapija ir masažas kartu su aromatinės kosmetikos veikimu suteikia tiesioginę estetinę savijautą.

FORtyTWO veikia keturiais aktyvios intervencijos etapais:
Pirmasis etapas: aktyvus kūno šveitimas
Antras etapas: reaktyvinamasis emulsinis gelis
Trečiasis etapas: lipolitinis veikimas
Termodinaminė oda
Ketvirtas etapas: aktyvi emulsija

Tai efektyvi įvyniojimo procedūra, kurios dėka gražiai formuojasi kūno formos ir pastangrinama kūno oda. Procedūra užbaigiama anticeliulitiniu masažu.
Lieknėjimo programą rekomenduojama derinti kartu su subalansuota mityba ir sportu. 

Procedūros trukmė – 60 min.

 Kūno šveitimas ir gilus odos drėkinimas STRATOSOTTILE

Tai labai maloni viso kūno šveitimo procedūra, kurios metu puikiai nušveičiama ir išvaloma oda, pagreitinamas jos atsinaujinimas, didinamas elastingumas. Šveitiklio pagrindinės savybės suaktyvina odos maitinimo funkcijas, mažina edemas, taip pat tonizuoja ir lieknina kūną. Jūros dalelytės stimuliuoja odą, aktyvindamos bendrąjį maitinimo procesą visame odos paviršiuje ir  akivaizdžiai ją stangrindamos.

Procedūros trukmė – 60 min.

CENTO per CENTO antioksidantinė procedūra kūnui

Kova prieš laisvuosius radikalus! Oda ypač linkusi į ankstyvą senėjimą, kurį sukelia oksidacinis stresas. Natūralus ir kvapnus gydymas „Centopercento“ yra padalintas į dvi fazes: pilingą ir masažą. Jis kovoja su oksidaciniu stresu, skatina venų grįžimą ir stimuliuoja riebalų katabolizmą, suteikdamas odai naują ir įdomią plazmą.
„Ananasų kūno kremas“ yra sudarytas iš natūralių molekulių, gaunamų iš ananasų, kavos ir tokoferolių, saugančių ir gerinančių odos kokybę ir funkcionalumą. Bromelinas yra pagrindinis ananasų fermentas, turintis priešuždegiminių ir edemų savybių; jis sumažina vandens susilaikymą ar trauminę edemą ir atlieka pagrindinį riebalinio audinio dėmių atstatomąjį poveikį sinergijoje su kofeinu. „Centopercento“, kosmetikos linijos, kurios nėra atsparios vandeniui ir dėl savo kompozicijų leidžia odai kvėpuoti, skatindamos jos medžiagų apykaitą.

Procedūros trukmė – 60 min.

Negyvosios jūros Talasoterapija kūnui I SALINI

Tai kova su celiulitu ir vandens sankaupomis. Aestetic Project įvedė į rinką veiksmingą produktą, kuris Negyvosios jūros vandens pagalba padeda aprūpinti odos audinius deguonimi ir skatina jų atsinaujinimą. Negyvosios jūros druska veikia kaip osmosas, stimuliuodama limfos drenažo procesus, padeda pašalinti susikaupusį skystį ir efektyviai kovoja su celiulito sankaupomis.

Procedūros metu naudojama negyvosios jūros druska, druskos sviesto šveitiklis, jūros dumblių serumas, drenuojantis druskos sviestas, jūros ąžuolo koncentratas, drenuojantis osmodinaminis kremas.

Efektui pasiekti patariama daryti 3-12 procedūrų kursą (procedūros daromos 1-2 kartus per savaitę).

Procedūros trukmė – 90 min.

Programa pilvo odai
Oronympha Addomen

Tai nauja strategija pilvo – juosmens formavimui. Tai pilvo mažinimo procedūra, pilvo formavimas. Jau po pirmos procedūros matosi efektas. Oronympha Addomen – tai kūno priežiūros programa kovai su vietinėmis riebalų sankaupomis, skysčių susikaupimu bei odos elastingumui gerinti. Ypatingai aktualu po nėštumo ir atsiradus strijoms, kuomet buvo staigus svorio augimas – kritimas. 

Procedūros metu stimuliuojamas riebalinių ląstelių metabolizmas, palegvinama lipolizė, restruktūrizuojami epidermio audiniai, labai pagerina odos elastingumą.

Po procedūros yra atliekamas pilvą formuojantis masažas. 

Procedūros trukmė – 50 min.

ORONYMPHA BODY          Juodosios kavos procedūra

Tai lipolitinis, skysčius šalinantis, liekninatis poveikis. Kofeinas ciclodekstrinuose – stimuliuoja, drenuoja odą, suteikia lipolitinį poveikį. Gydomasis intensyvaus poveikio koncentratas naudojamas naikinti celiulito sankaupas. Koreguoja odos defektus, kurie yra celiulito ir vietinių riebalų sankaupų padariniai. Padeda pasišalinti užsilaikiusiems skysčiams. Kofeinas stimuliuoja riebalinių ląstelių metabolizmą, riebalų lipolizę, paverčia juos glicerinu ir riebiosiomis rūgštimis ir padeda pašalinti iš organizmo. Lipolitinio poveikio efektas yra susikaupusių
tarpinių skysčių pašalinimas.
Patariama daryti nuo 3 iki 12 procedūrų.

Procedūros trukmė – 90 min.

Įvyniojimo procedūros BANTAŽAIS

Tai kūno modeliavimas ir odos drėkinimas, KOVA SU CELIULITU! Procedūros metu naudojami kūno bandažai ir purškikliai, kurie palaiko, drenuoja, liftinguoja ir masažuoja kūną. Naudojami medvilniniai „Roll Shape” bintai kūno modeliavimui, drėkinimui bei stangrinimui. Taip pat siūlome įsigyti priemonių kasdieniai kūno odos priežiūrai – „Roll shape” purškiklius. 
Kosmetika natūrali, sukurta iš gamtos, joje nėra silikonų, propileno. 
Kūno sritys: gali būti įvyniojamas visas kūnas arba tik blauzdos, šlaunys, sėdmenys bei pilvas. Procedūra užbaigiama masažiniu kremu ir  anticeliulitiniu masažu. 

Procedūros trukmė – 60 min.