Kūdikių / vaikų masažas

Kūdikių masažo nauda įrodyta yra moksliniais straipsniais ir tyrimais. Mokslininkai įrodė, kad tie kūdikiai bei vaikai, kurie yra nuolat masažuojami ir mankštinami, ypatingai pirmus gyvenimo metus, pralenkė savo bendraamžius savo fiziniu vystymusi ir protine branda. Reguliariai masažuojant kūdikį, stimuliuojamas fizinis augimas, protinė branda, masažas teigiamai veikia kraujotaką, kvėpavimą ir medžiagų apykaitą. Taip pat masažas puikiai padeda įveikti pilvo diegliukus. Masažuoti kūdikį rekomenduojama jau nuo antro jo gyvenimo mėnesio.

Procedūros kaina – 20,- €

Nugaros masažas

Gydomasis nugaros masažas – tai ne tik malonumas, bet ir sveikata! Masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaką ir funkcionalumą, todėl po masažo kurso akivaizdžiai sumažėja ar dingsta nugaros skausmai, pašalinama įtampa, nebesikartoja galvos skausmai. Jau po vieno gydomojo masažo numalšinamas raumenų nuovargis, pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita, skatinami gijimo procesai.
MAsažas atliekamas tik su kokybiškais profesionaliais aliejais arba masažiniais kremais.

Procedūros kaina – 30 min. / 45 min. 

Anticeliulitinis – limfodrenažinis masažas

Šis masažas gerina žmogaus savijautą, pašalina nuovargį ir įtampą, suteikia žvalumo, lengvumo pojūtį, sukuria teigiamą energetinį lauką. Anticelilitinis masažas maitina odą ir išvalo toksinus, taikoma kaip stipri priemonė celiulito problemoms spręsti. Šioje procedūroje vienu metu sprendžiama individuali liekninimo ir stangrinimo problema. Procedūros metu taip pat galimas dviejų įvyniojimų derinimas: liekninamasis įvyniojimas (celiulito pažeistoms kūno vietos, vidinėms šlaunų pusėms, sėdmenims, pilvui) ir stangrinamasis įvyniojimas (vidinėms rankų pusėms, sėdmenims, pilvui).
Atliekant anticeliulitinį masažą svarbu tuo metu sbeikai maitintis bei sportuoti.

Procedūros kaina:
I zona – blauzdos, šlaunys, sėdmenys, pilvas – 40 min. 
II zona – sėdmenys, nugara, rankos – 40 min. 
Abi zonos – 60 min. 


Liposažo masažas

Tai pasaulyje labai populiarus rankomis atliekamas liekninamasis anticeliulitinis masažas, kurį sukūrė žymus masažo terapijos ugdytojas ir praktikas Charles W. Wiltsie (JAV). Liposažo masažo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai. Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą.
Liposažas daromas atskirai dviem kūno zonoms – apatinei kūno daliai (kojos, sėdmenys, klubai ir pilvas) ir viršutinei kūno daliai (rankos, krūtinė, nugara), arba visam kūnui. 
Liposažą reikėtų atlikti 2-3 kartus per savaitę, 10-15 kartų, priklausomai nuo esamos problemos. Masažo ciklo metu patartina gerti daug vandens (per dieną reikia išgerti 2-2,5 litro vandens), tinkamai derinti maisto produktus, nevartoti riebaus maisto, cukraus, druskos, kofeino ir kitų produktų, trukdančių svoriui mažėti. Kad ilgiau išsilaikytų pasiekti rezultatai, liposažą rekomenduojama atlikti 2 kartus per mėnesį. Dar geresnis rezultatas pasiekiamas kartu su liekninamuosiais įvyniojimais, apsilankymais pirtyse ir baseine, sportu.

Masažo kaina:
I ir II zona atskirai – 30 min. 
Abi zonos – 60 min.