Dieninis makiažas

Tai lengvas, subtilus makiažas, tiksiantis ir darbui, ir paskaitoms, ir verslo susitikimui. Taip pasidažiusi švelniai paryškinsite savo veido bruožus. Veidas taps gyvybingesnis, oda skaistesnė, atrodysite profesionaliau.

Makiažas atliekamas tik su profesionalia kokybiška kosmetika „Make Up Forever”, „Atelerie” bei su 100 % natūralia organine kosmetika „Kripa Venezia”.

Makiažo kaina – 50 min. / 40,-€

Proginis – vakarinis makiažas

Proginis makiažas daromas ryškiau nei dieninis makiažas. Labiau paryškinamos yra akys, lūpos, o veido modeliavimo principas yra “sodresnis”. Spalvos yra derinamos prie Jūsų aprangos, atsižvelgiant į šventės pobūdį.

Naudojamos priemonės:
Makiažo pagrindai (bazės – veido, akių ), maskuokliai, kreminė pudra, akių šešėliai, birios pudros, akių ir lūpų pieštukai, reikalui esant- akių linijos pravedimas, lūpdažis, lūpų blizgis, skaistalai, veido modeliavimo priemonė, akių tušas. Visos makiažo priemonės yra profesionalios – “Make Up For Ever”, „Atelerie”, SLA ir kt.

Makiažo kaina – 60 – 90 min. / 65,- €

Vestuvinis makiažas

Vestuvinis makiažas yra ypatingas ir turi daug niuansų.

Tikslas – ne tik paslėpti trūkumus ar net užmaskuoti beveik visus veido bruožus ir tapyti juos iš naujo, bet ir supinti kelias makiažo technikas:
dieninį, proginį, foto ir vakarinį makiažus. Juk nuotaka turi atrodyti tobulai sau, prieš svečius ir, žinoma, nuotraukose. Vestuvinis makiažas privalo išlaikyti savo pradinį vaizdą visą dieną, tad privalu, kad jis būtų daromas tik profesionaliomis priemonėmis.

Visos naudojamos makiažo priemonės yra profesionalios – “Make Up For Ever”, „Atelerie”, „Kripa Venezia” ir kt. 

Makiažo trukmė – 90 min.
Makiažo kaina – 80,- €

Foto makiažas

Foto objektyvas ir šviesos susilpnina esamo makiažo intensyvumą iki 70%, tad šis makiažas turi būti dar ryškesnis už įprastą dieninį ar net proginį makiažą.

Foto makiažas nėra natūralus, nes bus dedamas didelis pudros kiekis, perdėtai ryškios lūpos ir akys, didžiulės priklijuojamos blakstienos. Toks makiažas reikalingas, nes studijose dirbama su dideliu kiekiu šviesos, o šviesus, blankus makiažas šviesą sugeria – ir makiažo nesimato.

Visos makiažo priemonės yra profesionalios – “Make Up For Ever”. „Atelerie”, „Kripa Venezia” ir kt.

Makiažo kaina – 60-90 min. / 50,- €