KOBIDO terapinis veido masažas

Kobido – tai japoniškas terapinis veido masažas kūnui ir sielai. Kobido masažas turi gilias šimtametes tradicijas. Kobido metu yra atliekami įvairūs greitesni ar lėtesni, skirtingomis kryptimis einantys judesiai, kurių dėka žmogui pavyksta kur kas greičiau ir giliau atsipalaiduoti. Kobido masažas išjudina limfos sistemą ir kraujotaką, teigiamai veikia nervus, kraujotaką bei lėtina senėjimo procesus. Masažo dėka pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes masažuojant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei harmoninga visų organizmo sistemų veiklą. Šio masažo technikų yra gausybė, tad kiekvienam individualiai parenkami reikalingiausi bei efektyviausi masažo būdai.

Masažas atliekamas su masažiniu kremu atsižvelgiant į odos būklę. Po masažo dedama kaukė.

Masažas – 60 min. 

KOBIDO masažas su Epigenetine linija

Kobido – tai japoniškas terapinis veido masažas kūnui ir sielai. Kobido masažas turi gilias šimtametes tradicijas. Kobido metu yra atliekami įvairūs greitesni ar lėtesni, skirtingomis kryptimis einantys judesiai, kurių dėka žmogui pavyksta kur kas greičiau ir giliau atsipalaiduoti. Kobido masažas išjudina limfos sistemą ir kraujotaką, teigiamai veikia nervus, kraujotaką bei lėtina senėjimo procesus. 

Šis KOBIDO ypatingas dar tuo, kad atliekamas kartu su epigenetine kosmetika „Skin Frequency”. Tai ypatingai efektyvūs Skin Frequency linijos produktai: Drėkinantis (H) + Anti-Aging (A) + Lifting Effect (L). Trys purškiami serumai, skirti pilnai ir pritaikytai grožio rutinai, kuri atitinka odos poreikius, skatina tinkamą ląstelių atsaką ir tinkamai natūraliai suaktyvina jaunystės procesus. Oda atgaus drėkinimą, švelnumą, elastingumą, išsilygins raukšlės, o visa oda atrodys skaistesnė, tonizuota ir visiškai atjaunėjusi.

Rezultatas matomas jau po pirmos valandos! Norint išlaikyti odos elastingumą, rekomenduojama naudoti purškiamų serumų liniją ir kasdienėje priežiūroje namuose.

Masažo trukmė – 70 min. 

Gravitacinis veido masažas GOMMING

GOMMING iki šiol žinoma, kaip veiksmingiausia odos senėjimo prevencijos priemonė. Jos metu formuojamas veido ovalas, išvalomi toksinai, stangrinama oda. Modeliuojančio masažo rezultatas – skaisti, stangri ir lygi oda. Tai unikali procedūra, kurios metu naudojamose priemonėse yra drėgmės balansą optimizuojančios hialurono rūgšties, odos elastingumui taip reikalingo kolageno. GOMMING masažas atliekamas ne tik veidui, bet ir kūnui. Analogų neturintis GOMMING masažas yra būdas pasiekti tokių rezultatų, kuriuos būtų galima pasiekti tik su chirurgo pagalba. Jau po vieno GOMMING elastinio masažo galėsite džiaugtis lygesne, skaistesne, stangresne oda.

Procedūros trukmė – 60 min.

 

CHIRO veido masažas

Tai viena žinomiausių INMASTER mokyklos technikų. Šis masažas maksimaliai veikia nervų sistemą bei visas organizmo funkcijas. Šis masažas skirtas padidinti veido raumenų tonusą, kartu veikiant ir neurosadatyvinį lygmenį, kas suteikia gilų atsipalaidavimą bei raumenų atblokavimą. Masažo technikos puikiai sumažina raumenų hipertonusą, pasiekiamas „Anti-age“ efektas, prilyginamas botokso injekcijoms. Maigymo metu gerėja veido kraujotaka, limfotaka, sprendžiamos odos kuperozės problemos, didėja drėgmės kiekis odoje. Ląstelės aprūpinamos pakankamu deguonies kiekiu.

Masažo trukmė – 45 min.