Kobido masažas

Kobido – tai japoniškas terapinis veido masažas kūnui ir sielai. Kobido masažas turi gilias šimtametes tradicijas. Kobido metu yra atliekami įvairūs greitesni ar lėtesni, skirtingomis kryptimis einantys judesiai, kurių dėka žmogui pavyksta kur kas greičiau ir giliau atsipalaiduoti. Kobido masažas išjudina limfos sistemą ir kraujotaką, teigiamai veikia nervus, kraujotaką bei lėtina senėjimo procesus. Masažo dėka pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes masažuojant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei harmoninga visų organizmo sistemų veiklą. Šio masažo technikų yra gausybė, tad kiekvienam individualiai parenkami reikalingiausi bei efektyviausi masažo būdai. Po masažo dedama kaukė bei serumas. 

Masažas – 60 min. / 45,- €
Masažas – 90 min. / 55,- €  

Chiro masažas

Tai viena žinomiausių INMASTER mokyklos technikų. Šis masažas maksimaliai veikia nervų sistemą bei visas organizmo funkcijas. Šis masažas skirtas padidinti veido raumenų tonusą, kartu veikiant ir neurosadatyvinį lygmenį, kas suteikia gilų atsipalaidavimą bei raumenų atblokavimą. Masažo technikos puikiai sumažina raumenų hipertonusą, pasiekiamas „Anti-age“ efektas, prilyginamas botokso injekcijoms. Maigymo metu gerėja veido kraujotaka, limfotaka, sprendžiamos odos kuperozės problemos, didėja drėgmės kiekis odoje. Ląstelės aprūpinamos pakankamu deguonies kiekiu.

Masažo trukmė – 60 min. / 40,- €
Su drėkinančia arba stangrinančia kosmetikos linija

Gravitacinis veido masažas GOMMING

GOMMING iki šiol žinoma, kaip veiksmingiausia odos senėjimo prevencijos priemonė. Jos metu formuojamas veido ovalas, išvalomi toksinai, stangrinama oda. Modeliuojančio masažo rezultatas – skaisti, stangri ir lygi oda. Tai unikali procedūra, kurios metu naudojamose priemonėse yra drėgmės balansą optimizuojančios hialurono rūgšties, odos elastingumui taip reikalingo kolageno. GOMMING masažas atliekamas ne tik veidui, bet ir kūnui. Analogų neturintis GOMMING masažas yra būdas pasiekti tokių rezultatų, kuriuos būtų galima pasiekti tik su chirurgo pagalba. Jau po vieno GOMMING elastinio masažo galėsite džiaugtis lygesne, skaistesne, stangresne oda.

Procedūros trukmė – 60 min.
Procedūros kaina – 55,- €

 

Liposažo masažas

Liposažas – pasaulyje labai populiarus rankomis atliekamas giliųjų audinių masažas, kurį sukūrė žymus masažo terapijos ugdytojas ir praktikas Charles W. Wiltsie (JAV). Liposažas yra natūralus, neinvazinis, neagresyvus giliųjų audinių masažas, kurio efektas  yra labai ryškus. Liposažas gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos sankaupas, pabrinkimus, toksinus, tonizuoja raumenis bei stangrina sudribusią veido odą. Masažas sumažina skausmus, pašalina nuovargį bei sustiprina imunitetą. 
Masažas atliekamas kartu su natūralia kosmetika.

Masažo trukmė – 60 min.
Masažo kaina – 40,- €