Veido procedūrų tobulinimosi mokymai specialistams

Mokymus veda ilgametę patirtį turinti med. kosmetologė-masažuotoja, tarptautinė trenerė Diana Bekasėnė. Diana yra grožio namų Megami įkūrėja,  kosmetologijos bei masažo terapijos dėstytoja, profesionali masažo meistrė, medicinos kosmetologė, medikė, tarptautinė mokymų trenerė bei daugelio medicinos, masažų, kosmetologijos, psichologijos konferencijų dalyvė.

FARMOGAL mokymai

FARMOGAL kosmetika sukurta Italijoje, 1954 m. įkurtame mokslinių tyrimų institute. FARMOGAL tikslas – tiekti profesionaliems kosmetologams ir paprastam vartotojui profesionalią kokybišką kosmetiką.

Produktai yra dermatologiškai patikrinti, nesukeliantys alergijos, juose NĖRA mineralinių aliejų, parafino, vazelino, silikono, sunkiųjų metalų, nikelio, konservantų, neigiamai veikiančių odą.

AESTETIC PROJECT mokymai

AESTETIC PROJECT yra lyderiaujanti natūralių produktų profesionaliai kosmetikai tyrimų, gamybos ir tiekimo sektoriuje. Aestetic project ir Bionatura kosmetikos laboratorijos taip pat pasiekė „Ecocert France“ sertifikatą, kuris užtikrina, kad pirminės žaliavos yra natūralios kilmės ir nekelia poveikio aplinkai.

Aestetic Project pasirinko kelią be koncervantų: ne šlakams ir toksinams; be silikonų: ne užkimštai, nekvėpuojančiai odai; be propilenglikolio: ne uždegimui, dirginimui.

GOMMING veido elastinė modeliavimo procedūra – masažas

Veido masažas Gomming – stipriai veido odą stangrinanti, drėkinanti, gerinanti kraujo cirkuliaciją ir elastingumą masažo procedūra.

Gomming masažas – odos atjauninimas be chirurginio skalpelio, kuomet oda tampa vėl stangri yra atstatytoma jos pusiausvyra. GOMMING kartu yra ir procedūra, ir masažas.