Veido procedūrų tobulinimosi mokymai specialistams

Mokymus veda ilgametę patirtį turinti med. kosmetologė-masažuotoja, tarptautinė trenerė Diana Bekasėnė. Diana yra grožio namų Megami įkūrėja,  kosmetologijos bei masažo terapijos dėstytoja, profesionali masažo meistrė, medicinos kosmetologė, medikė, tarptautinė mokymų trenerė bei daugelio medicinos, masažų, kosmetologijos, psichologijos konferencijų dalyvė.

FARMOGAL mokymai

FARMOGAL kosmetika sukurta Italijoje, 1954 m. įkurtame mokslinių tyrimų institute. FARMOGAL tikslas – tiekti profesionaliems kosmetologams ir paprastam vartotojui profesionalią kokybišką kosmetiką.

Produktai yra dermatologiškai patikrinti, nesukeliantys alergijos, juose NĖRA mineralinių aliejų, parafino, vazelino, silikono, sunkiųjų metalų, nikelio, konservantų, neigiamai veikiančių odą.

Veido odos priežiūros mokymai

 

Mokymai skirti specialistams, kurie nori patobulinti žinias estetinės kosmetologijos srityje bei išmokti efektyvių masažo technikų. Mokymų metu išmoksite profesionaliai ir kvalifikuotai teikti veido odos priežiūros paslaugas tiek individualiai, tiek norėdami dirbti grožio ar kosmetologijos studijoje.

Mokymai yra individualūs ir grupiniai. 
Grupiniai mokymai:
– dvi dienas per savaitę (pagal susitarimą): rytiniai mokymai 10 – 14 val. 
– savaitgaliniai mokymai 10-15 val. 
– teorinė – praktinė dalys

Mokymų trukmė – 360 ak.val. 

Po mokymų gebėsite:
– pasiruošti darbo vietą;
– nustatyti odos tipus bei problemą,
– suprasti veido odos sandarą, funkcijas;
– nustatyti veido odos problematiką, įvertinti odos būklę;
– atlikti veido odos priežiūros protokolus pagal odos tipus bei problemas;
– atlikti veido valymus: kombinuotus, aparatinius, mechaninius;
– išmoksite veido giliųjų audinių masažo;
– atlikti aparatines procedūras. 

Po mokymų išduodamas pažymėjimas lietuvių arba anglų kalba. 

Mokymų metu susipažinsite su profesionaliomis kosmetikos linijomis, gebėsite profesionaliai atlikti veido odos priežiūrą pagal protokolus. Praktikos metu procedūras atliksite ant modelių. Mokymus užbaigsite sukauptų žinių egzaminu.

Norintys mokytis toliau, galės rinktis:
– Kūno priežiūrą
– Veido masažus 
– Makiažo meną

Daugiau informacijos bei registracija vyksta el paštu: megamicentras@gmail.com
Tel. +37061824885

https://www.facebook.com/MegamistudijaRiese 
https://www.facebook.com/nkosmetikoscentras

 

AESTETIC PROJECT mokymai

AESTETIC PROJECT yra lyderiaujanti natūralių produktų profesionaliai kosmetikai tyrimų, gamybos ir tiekimo sektoriuje. Aestetic project ir Bionatura kosmetikos laboratorijos taip pat pasiekė „Ecocert France“ sertifikatą, kuris užtikrina, kad pirminės žaliavos yra natūralios kilmės ir nekelia poveikio aplinkai.

Aestetic Project pasirinko kelią be koncervantų: ne šlakams ir toksinams; be silikonų: ne užkimštai, nekvėpuojančiai odai; be propilenglikolio: ne uždegimui, dirginimui.

GOMMING veido elastinė modeliavimo procedūra – masažas

Veido masažas Gomming – stipriai veido odą stangrinanti, drėkinanti, gerinanti kraujo cirkuliaciją ir elastingumą masažo procedūra.

Gomming masažas – odos atjauninimas be chirurginio skalpelio, kuomet oda tampa vėl stangri yra atstatytoma jos pusiausvyra. GOMMING kartu yra ir procedūra, ir masažas.