AESTETIC PROJECT yra lyderiaujanti natūralių produktų profesionaliai kosmetikai tyrimų, gamybos ir tiekimo sektoriuje. Aestetic project ir Bionatura kosmetikos laboratorijos taip pat pasiekė „Ecocert France“ sertifikatą, kuris užtikrina, kad pirminės žaliavos yra natūralios kilmės ir nekelia poveikio aplinkai. Aestetic Project pasirinko kelią be koncervantų: ne šlakams ir toksinams; be silikonų: ne užkimštai, nekvėpuojančiai odai; be propilenglikolio: ne uždegimui, dirginimui.

 

AESTETIC PROJECT mokymai

 

1. PUNTO ZERO – veido odos procedūra su glikolio, migdolų bei azelaino rūgštimis. Tai veiksminga veido odos valymo procedūra, kuri efektyviai pagerina odos struktūrą, skatinama kolageno ir elastino sintezė, mažėja spuogeliai. Skatina odos regeneracinį aktyvumą dėka hialurono ir polisacharido rūgšties. Tai lėtai atpalaiduojantis drėkinamasis kompleksas, kuris siūlo intensyvų ir ilgalaikį drėkinimą.

2. ICON SKIN – trys formulės, kurios skatina epidermio ląstelių atsinaujinimą dėka išgryninto peptido (STEM-C-GUARD). IconSkin linijos:
* Icon Skin Idras – sausai, dehidratuotai, odai;
* Icon skin Balance – mišriai, riebiai, seborėjinei, itin probleminei odai;
* Icon skin Sensitive – jautriai, į raudonį linkusiai odai.
IconSKin produktuose NĖRA KONSERVANTŲ!

3. STAMINAL atjauninimo ir priežiūros procedūra su kamieninėmis ląstelėmis. Tai kamienienių  augalų ląstelių miksas be silikonų, turintis itin stiprias regeneruojančias savybes. Apsaugo, stimuliuojam lygina odą. Aktyvūs ingredientai: Cube3, migdolų rūgštis, avokadų aliejus, iš kokosų išgautas minkštiklis, raudonųjų vaisių ekstraktas.

4. GOJI LIFE atjauninimo Goji uogų ir hialurono rūgšties procedūra. Jau po pirmos procedūros oda taps minkšta, švelni, stipriai sudrėkinta. Goji uogos turi antioksidacinį poveikį, žinomą Tibeto vienuolių nuo seniausių laikų. Goji uogos yra neišsenkantis šaltinis antioksidantų, todėl jos geriausiai sąveikauja kovoje su ląstelių senėjimu. GojiLife – nauja linija, sukurta išlaisvinti veido odą nuo senėjimo.

Mokymų kaina yra parašoma mokymų renginio aprašyme.

Išklausius teorinį-praktinį seminarą išduodamas pažymėjimas lietuvių-anglų kalbomis.

Išankstinė registracija būtina.
Registruotis būtina el. paštu: megamicentras@gmail.com