Procedūros veidui

Grožio studijoje MEGAMI yra atliekamos įvairios veido procedūros, cheminiai pilingai, giluminiai valymai, odos raukšlių šalinimas, veido atjauninimas. Dirbame tik su kokybiška natūralia dermatologine „Farmogal”, „Aestetic Project” bei kt. kosmetika. Mūsų atstovaujamose kosmetikose nėra silikonų, sunkiųjų metalų, parafino, konservantų. Sukurta naudoti ir nėščioms bei matinančioms mamoms. 

 

Veido masažai

Dauguma žmonių rūpinasi savo kūnu, sportuodami stiprina kūno raumenis, tačiau veido raumenis dažnai pamiršta. Norint išlaikyti jauną ir stangrią veido odą, ją taip pat reikia mankštinti ir tinkamai prižiūrėti. Tad ne paslaptis, kad efektyviausios priemonės veido raumenims stiprinti yra veido masažas. Nuolat ir tinkamai atliekamas veido masažas pagražina odą, išryškina dailius bruožus, grąžina jaunystę ir odos skaistumą.

 

 

Procedūros kūnui

Grožio studijoje MEGAMI yra atliekamos įvairios kūno SPA, anticeliulitinės bei įvyniojimo procedūros. Dirbame tik su kokybiška natūralia dermatologine kosmetika „Aestetic Project” bei „Farmogal”, kurių sudėtyje nėra silikonų, parafino, sunkiųjų metalų, konservantų. Produktai yra efektyvūs, giliai drėkinantys bei stangrinantys kūno odą. 

 

Masažai kūnui

Norint išlaikyti jauną ir stangrią kūno odą, ją taip pat reikia mankštinti ir tinkamai prižiūrėti. Tad ne paslaptis, kad efektyviausios priemonės raumenims stiprinti yra ir kūno masažas. Kūno masažų pasirinkimas yra išties platus, tad rinktis reikia atidžiai, pagal esamą problemą. Nuolat ir tinkamai atliekamas masažas pagražina odą, išryškina dailius bruožus, grąžina jaunystę ir odos stangrumą.

 

Makiažas

MEGAMI studijoje atliekame dieninius, proginius, vestuvinius bei kt. makiažus. Makiažas atliekamas tik su profesionaliomis kosmetikos linijomis kaip Make Up Forever, Atelier ir mūsų atstovaujama natūralia organine  dekoratyvine Kripa Venezia.