33 šveitiklisGOMMING veido elastinė modeliavimo procedūra – masažas

Veido masažas Gomming – stipriai veido odą stangrinanti, drėkinanti, gerinanti kraujo cirkuliaciją ir elastingumą masažo procedūra. Gomming masažas – odos atjauninimas be chirurginio skalpelio, kuomet oda tampa vėl stangri yra atstatytoma jos pusiausvyra.

 

GOMMING masažo mokymai

 

GOMMING kartu yra ir procedūra, ir masažas. Pneumomasažas (GOMMING) – lipnūs polisacharidai padeda lengvai išvalyti odą, stimuliuoja epidermį, gerina odos elastingumą, todėl tai yra puiki priemonė nuo raukšlių, nes taisyklingai atliekant masažą jos yra išformuojamos.

Pneumomasažas aktyvina ląstelių mitybą ir kraujo pritekėjimą, padeda aprūpinti odą maisto medžiagomis ir deguonimi. Tai yra giluminis masažas, kuomet dirbama su trimis odos sluoksniais.

Kodėl verta mokytis GOMMING masažo?

Verta, nes tai išties unikali technika, sukurta Italijoje, mokslų daktaro, profesoriaus Fabio Galiano. F. Galiano sakė, kad pagrindinis dalykas odos priežiūroje yra odos pakankamas drėkinimas. GOMMING masažas yra atliekamas su lipnia mase bei naudojama Feeling-Time linija. Tai yra turtinga, prabangi, odą prisotinanti hialurono rūgštimi procedūra ir veido masažas viename.

Kas gali mokytis šios masažo technikos?

Veido masažo Gomming mokymų metu pajausite ypatingą meistriškumo filosofiją, išmoksite masažo techniką, įgysite specialistų rankoms reikalingų įgūdžių, teorinių žinių. Jo gali mokytis kosmetologės, grožio ir masažo terapeutai, SPA specialistai.
Po mokymų bus išduodamas pažymėjimas lietuvių arba anglų kalba.

Mokymų trukmė – 1 diena:

10.00 -12.00 val. – teorinė dalis, masažo technikos demonstracija
12.00 – 13.00 val. – pietų pertrauka
13.00 – 16.00 val. – praktinė dalis ant modelių
16.00 – 17.00 val. – aptarimas, sertifikatų įteikimas

Į mokymų kainą įeina trys pagrindinės GOMMING masažo priemonės: Gomming masažo kaukė, Blupeel šveitiklis ir Blugum alginatinė kaukė.
Mokymų kaina – 450,- €

Mokymų vieta: Vilnius, Kaunas, Klaipėda
Registracija būtina iš anksto, el.paštu: megamicentras@gmail.com
Daugiau informacijos telefonu +37061824885

Pašalinkite nuo odos laiko pėdsakus!