Apie Megami

Grožio ir mokymų centras MEGAMI organizuoja profesionalius estetinės kosmetologijos ir masažo kursus, taip pat išskirtinėmis teisėmis atstovauja dvi didžiausias Italijos kosmetikos ir farmacijos laboratorija FARMOGAL ir vizažo gamintoją/mokyklą – KRIPA VENEZIA.

Įmonės veikla apima šias pagrindines sritis

Prekyba unikaliais kosmetikos gaminiais

Medicininė kosmetologija (grožio terapija)

Masažo paslaugos (masažo terapija)

Grožio akademija

APIE MUS

MEGAMI centre atliekamos estetinės kosmetologijos, masažo procedūros bei vizažas. MEGAMI komanda atstovauja ir naudoja tik ekologišką, gydančią kosmetiką. Tai aukštos kokybės, dermatologų patikrinti gaminiai, kurių efektas Jus priblokš.

MEGAMI komanda nuo 2011 metų masažuoja bėgikus Vilniaus bėgimo maratone. Nuo 2015 metų ši tradicija tęsiasi Rimanto Kaukėno fondo organizuojamuose maratonuose, kuriuose MEGAMI profesionalūs masažuotojai atlieka masažus maratono bėgikams.

80 proc. įmonių slepiasi po BIO / ECO ženklais, bet MEGAMI nereikia klijuotis etikečių. Mokymų ir paslaugų teikimo metu naudojami trys Italų kokybės garanto simboliu tapę prekiniai ženklai, t.y. FARMOGAL, AESTETIC PROJECT ir KRIPA VENEZIA.

Veiklą vykdome nuo 2010 metų. Per beveik dešimtmetį sukaupta patirtis ir žinios padeda surasti ir pasiūlyti geriausius sprendimus kiekvienu individualiu atveju.

Siekiame suteikti kompleksinius sprendimus ir kuo išsamesnę mokymų medžiagą. Todėl specialistai tobulinasi net keliose srityse.

„Mes už grožį ir kūrybą BE CHEMIJOS”