FARMOGAL kosmetika sukurta Italijoje, 1954 m. įkurtame mokslinių tyrimų institute. Novatoriški FARMOGAL priemonių kūrėjai yra profesionalios kosmetikos autoriai, kurių dėka, mes galime turėti gražų veidą be didelių pastangų.

FARMOGAL tikslas – tiekti profesionaliems kosmetologams ir paprastam vartotojui profesionalią kokybišką kosmetiką. Produktai yra dermatologiškai patikrinti, nesukeliantys alergijos, juose NĖRA mineralinių aliejų, parafino, vazelino, silikono, sunkiųjų metalų, nikelio, konservantų, neigiamai veikiančių odą. Ši kosmetika tinka naudoti nėščioms ir maitinančioms mamoms. 

FARMOGAL produktuose NĖRA mineralinių aliejų, parafino, vazelino, silikono, sunkiųjų metalų, nikelio, konservantų.

FARMOGAL kompanija yra įgijusi ne vieną kokybės vadybos sertifikatą, kuriais garantuojame produkto kokybę:
„Dets Norske Veritas“ (D.N.V.) italų sertifikatą,
Visuotinės kokybės vadybos sistemos sertifikatą UNI EN ISO 9001: 2000,
Aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatą UNI EN ISO 14001: 1996.

Būdami novatoriški ir modernūs, FARMOGAL profesionalių mokslininkų grupė tyrimu metu nuolat kuria vis naujus produktus, kurie yra patentuojami garantuojant jų patikimumą.

 

AESTETIC PROJECT yra „Bionatura” prekės ženklas. Bionatura – įmonė, 1982 metais įkurta Paduvoje, yra lyderiaujanti natūralių produktų profesionaliai kosmetikai tyrimų, gamybos ir tiekimo sektoriuje.

Aestetic project ir Bionatura kosmetikos laboratorijos taip pat pasiekė „Ecocert France” sertifikatą, kuris užtikrina, kad pirminės žaliavos yra natūralios kilmės ir nekelia poveikio aplinkai.
Aestetic Project pasirinko kelią be konservantų, taikant “konservavimo sistemą”, kurią sudaro patentuotas aktyvių natūralių medžiagų, turinčių savybę užsikonservuoti, junginys.

Aestetic Project <<be>> tampa pridėtine verte:
be koncervantų: ne šlakams ir toksinams
be silikonų : ne užkimštai, nekvėpuojančiai odai
be propilenglikolio: ne uždegimui, dirginimui.

Aestetic Project pasirinko kelią be silikonų. Dėka nuolatinių tyrimų apie augalų minkštinamąsias savybes, bei pasiektų aukštos kokybės funkcinių bei tekstūrinių charakteristikų, skatinamas natūralus odos kvėpavimas.

Aestetic Project pasirinko kelią be propilenglikolio sumažindami dirginimo pavojų iki minimumo.

Aestetic Project linijos produktai yra skirti profesionaliam ir kasdieniam naudojimuis.


KRIPA VENEZIA kompanija buvo įkurta 2013 m., Vinčenzo mieste, Italijoje. Kompanija gamina ir tiekia išskirtinės kokybės natūralius, organinius makiažo produktus.

Labai moderni KRIPA makiažo produkcija yra tikras proveržis kosmetikos rinkoje.

Kripa nutiesė tiltą, sujungdama natūralumą ir efektyvumą.
Kripa produkcija yra aukščiausios kokybės, yra natūrali 99%, yra sukurta asmeniniam, ir profesionaliam naudojimui, taip pat tinka ypatingai jautriai ir alergiškai bei jautriai odai.

Kripa produktų formulėse nėra tokių ingredietų, kaip: silikonai, parabenai, arbatos, fenoksietanolis, nanodalelės, alergenai, kvapikliai, gyvūninės kilmės ingredientai ir pan. Visos nenatūralios kilmės substancijos yra pakeistos alternatyviais auderminiais ingridientais, kurie užtikrina produkto švarą mikrobiologiniame lygyje ir yra maksimaliai suderinami su oda.

Dėl optimaliai parinktų aktyvių ingredientų funkcinių dozių ( aukštas %), mūsų produkcija turi išskirtines atstatančias bei regeneruojančias funkcijas. Taip pat ji stipriai drėkina bei veikia kaip antioksidantas, turi tik natūralius SPF filtrus.

Kosmetikos parduotuvę ir daugiau informacijos apie produktus rasite Facebook’e ir Istagram’e